Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

YOK ARTIK DEDİRTEN DÜNYANIN İLK AKILLI PREZERVATİFİ

YOK ARTIK DEDİRTEN DÜNYANIN İLK AKILLI PREZERVATİFİ

British Condoms, i-Con adını vermiş oldukları yok artık dedirten dünyanın ilk akıllı prezervatifi piyasaya çıkarıp bir ilke imza attı. Dünyanın ilk akıllı prezervatifi i-Con klasik prezervatiflerden çok daha farklı olarak tek seferlik değil de defalarca kullanılabilecek bir özelliğe sahip. Bu prezervatif normal kondom gibi kullanılıyor Özelliği ise i-Con’un içinde küçük bir nanoçip yer alması.

i-Con, Bluetooth ile telefonuna bağlanarak cinsel ilişki sırasında yakılan kalori, birleşme sırasındaki hız ve toplam süre gibi size garip gelebilecek verileri tutarken, vücut ısısını da loglayarak verileri bulut ortamında saklama özelliğine sahip.

Tüm penis boyutları ile uygun olduğu söylenen yok artık dedirten dünyanın ilk akıllı prezervatifi i-Con, şu anda sadece iOS cihazlarıyla uyumlu olup, ilerleyen zamanlarda ise Android’le de uyumlu olacağı söyleniyor. i-Con, 60 Sterlin fiyat etiketiyle Birleşik Krallık da satışa çıkmış durumda. İlerleyen dönemlerde cinsellikle alakalı ne tür cinsellik ürünleri karşımıza çıkacak hep birlikte göreceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ