Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

YENGEÇ BURCUNA UYGUN MESLEKLER

YENGEÇ BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İş dünyamızda yaşanan maddi ve manevi zorluklar yaşantımızı da fazlası ile etkiler. İş yerindeki olumlu ve olumsuz gelişmeler bizi ve çevremizdekileri de büyük oranda etkileyen bir unsurdur. Bulduğumuz işin kişiliğimize uygun olması ya da olmaması işimizdeki performansımızı etkiler. Burada burçlar devreye girmektedir. Burç özelliğimize göre yapılan seçimler bazı işlerin daha kolay yapılmasını sağlar.

YENGEÇ burcuna uygun mesleklerin seçiminde dikkat edilmesi gerekenler:

YENGEÇ BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Yengeç burçları hem iş hayatında hem de pek çok işte oldukça yeteneklidir. Duygusal iniş çıkışları, onları olumlu anlamda etkiler. En ideal çalışma alanları koruma, muhafaza ve bakım gerektiren işlerdir. Çocuk bakımı, toplumsal vazifeler, engelli kişilerle ilgili işler, çocuk yuvası işleri, aşçılık, ev işleri, hemşirelik, otel işletmeciliği, müze ve eski eserlerle ilgili işler, çiçekçilik ve bahçe işleri, kütüphanecilik yapabilecekleri en iyi işlerdir. Ayrıca bankacılık, hesap işleri, ekonomi, bankerlik ve parayı çoğaltmada üstlerine yoktur. Sahne sanatlarına yatkındırlar. Komedi, taklit ve rol yetenekleri çok iyidir. Şairlik ve senaristlik ilgi alanlarıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ