Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Yengeç burcu kadını feminen, rahat ve klasik tercihlerde bulunur. Görünüş onun için önemlidir. İster iç giyim isterse dış giyim olsun mutlaka uyumlu olmalıdır.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Yengeç burcu kadını feminen, rahat ve klasik tercihlerde bulunur. Görünüş onun için önemlidir. İster iç giyim isterse dış giyim olsun mutlaka uyumlu olmalıdır. Bu anlamda çok büyük paralar harcamaya hazırdır. Dekolteye ve giyimde dantelli şeylere bayılır. Oldukça romantik bir kadındır.

Kıyafet seçimlerinde tercih ettiği renkler mavi ve mavinin tonları, siyah, yeşil ve hakidir. Güzel ve dikkat çekici bir giyim tarzı vardır. Genellikle beğenilir. Ancak eleştirilmekten fazla hoşlanmadığı için giyim konusunda dikkatli davranır. Risk almaktan hoşlanmaz. Son trendleri fazla takip etmez. Genellikle modası kolay kolay geçmeyen kıyafetler almaya özen gösterir. Manevi açıdan önemi olan takılar kullanmayı sever. Yengeç burcu kadını gösterişten uzak, samimi ve sıcaklık hissi uyandıran tarzda giyinir. Eski kıyafetlerini kolay kolay atamaz. Desenli şeyler giymeyi sever.

O günkü ruh haline göre giyinmeyi tercih eder. Bu yüzden kıyafetlerinden nasıl bir ruh halinde anlamak mümkündür. Oldukça değişkendir. Fakat sınırları aşmayan bir tarzı vardır. Bulunduğu ortama kıyafetleri ile hemen uyum sağlamayı bilir. Kıyafetlerinde rahatlık ön plandadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ