Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

YAY BURCUNA UYGUN MESLEKLER

YAY BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İşimizde yaşadığımız maddi ve manevi zorluklar ile kolaylıklar, üzerimizde fazlasıyla belirleyicidir. İşimizde mutlu olmak bizi ve çevremizdekileri olumlu anlamda etkileyecektir. İşimizde yaşanan mutsuzluk yine bizi çevremizdekileri olumsuz olarak etkiler. Günümüzde birçok insan burçlarının özelliklerine göre iş aramaktadırlar. Burcumuzun özelliklerini iyi bilmek oldukça önemlidir.

YAY BURCUNA uygun mesleklerde belirleyici faktörler:

YAY BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Eğer kendine uygun bir sevdiği iş bulursa, yani severek yapabileceği bir iş bulursa kimse onları durduramaz ve alanlarında çok başarılı olurlar ve uzmanlaşırlar. Eğer tam tersi olursa asla başarılı olamazlar. Yenilik getirebilecekleri ve enerjileri sergileyecekleri işlerde başarılı olurlar. Özgürlüğünün kısıtlanmaması gerekir. Seyahat gerektiren işleri severler. Sporun bazı alanlarında, futbol, voleybol, hayvanlarla ilgili sporlar, at biniciliği, spor koçluğu ve izcilik severek yapacakları işlerdir. Eğitim alanında ise hayranlık duyulan bir öğretmen, öğretim görevlisi, felsefe, din, profesör ve araştırmacılık onlara uygundur. Öğrenmeyi ve öğretmeyi çok severler. Konuşma yeteneği ve kalem kullanma yeteneği sayesinde ticaret, basın-yayın, siyaset, yöneticilik, mizah, oyun, fıkra yazma, seyyah, papaz ve din görevlisi yaylarda çok görülür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ