Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Vücut Şekline Göre Kot Pantolon Nasıl Seçilir?

Vücut Şekline Göre Kot Pantolon Nasıl Seçilir?

İYİ BİR GİYİM TARZININ İLK KURALI VÜCUT ŞEKLİNE UYGUN GİYİM TARZIDIR.

Vücut Şekline Göre Kot Pantolon Nasıl Seçilir?

Moda haberleri hakkında araştırma yaptığımız, kot pantolonlar günümüzün vazgeçilmez parçalarından olup, kot pantolonlarla çok fazla kombinleme yapılmaktadır. Hatta neredeyse haftanın 2-3 günü kot pantolonlu giyim tarzları seçilmektedir. Zaten günümüzde kot pantolonsuz bir hayat neredeyse düşünülemez. Her gardırobun baş köşesinde bulunan bu değerli stil ürünü hakkında bilmeniz gereken önemli bilgiler var. Vücut şekline göre kot pantolon nasıl seçilir? Bunu aktarmadan kot pantolon seçiminde birden fazla kriter olduğunu da unutmayınız.  Vücut şekline göre kot pantolon modelleri nasıl seçilir? Sorusunu cevaplamadan önce uygun kot pantolon için vücut hatlarınız, bacak şekliniz ve kilonuz gibi kriterleri dikkat etmeniz gerekir. Bunu göz önünde bulundurmadan aldığınız kot pantolon üzerinizde güzel durmayacaktır. Size en uygun olanı taşıyabileceğiniz kot pantolondur.

Bedeninize Göre Kot Pantolon Seçimi

Minyon Bayanlar

Minyon yapıda bir kişiyseniz daha uzun görünmek için çok yüksek topuklu ayakkabı için kendinizi kasmayın. Topuklu ayakkabı minyon kadınlar için pek iç açıcı görünmeyecektir. Bileklerinizin üstünde biten vücut şeklinizi alan fakat vücudunuza yapışmayan bir kot pantolon size en uygun olanıdır.

Uzun Boylu Bayanlar

Eğer boyunuz 1.70 ve üzerinde ise crop pantolonlarla bacaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Uzun bacaklar hep bir artı olup bu tarz kotlar size çok uygun olanıdır.

Elma Vücut Tipi Özelliğine Sahip Bayanlar

Bu tip elma şekilli hatlara sahip bayanlara kot pantolon önerimiz kalça kısmınıza oturan,diz kısımlarda aşağıya doğru bollaşan kot pantolonlar’dır.

Armut Vücut Tipine Sahip Bayanlar

Vücut şekline göre kot pantolon nasıl seçilir? Diyorsanız, paça kısımları yeri hafif hafif yalayan yüksek belli özelliğine sahip kot pantolonlarla beliniz ve bacaklarınız ince uzun görünecektir.

Kum Saati Vücutta Olan Bayanlar

Kumaş ve streç  özellikli kot pantolonlar sizi uygundur. Koyu renkli ve dar paça pantolonlarla vücudunuzu sararak kıvrımlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Düz Vücut Şekilli Bayanlar

Kıvrımlar yoktur.  Bu tip bayanlar vücut özelliklerine biçim vermelidirler bunun içinde boyfriend kot pantolonlar tercih etmelidirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ