Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Unutulmayan Victoria’s Secret Melekleri

Unutulmayan Victoria’s Secret Melekleri

Sizler için dünyanın en hoş meleklerine sahip Victoria’s Secret milyonlarca insanın hayranlıkla takip ettiği, eskimeyen ve hala güzelliğini koruyan 5 tatlı meleğini sıralıyoruz.
İşte size Unutulmayan Victoria’s Secret Melekleri

Victoria's Secret Melekleri

Victoria’s Secret Melekleri

1) Adriana Lima

 Adriana Lima

Adriana Lima

Adriana Lima ( Adriana Francesca Lima ) 1981 yılında Brezilya’nın Salvador bölgesinde fakir bir ailede dünyaya geldi. Daha 13 yaşındayken mağazada alışveriş yaparken göze çarparak, Ford Supermodel of Brazil Model Search güzellik yarışmasına alındı ve 1. seçildi. Yıl 1996 yılını gösterirken Ford Supermodel of the World Contest’de yarışmasında 2. olmayı başardı. 1.78 boyunda olan Adriana Lima 1998 yılında ise, Vogue ve Marie Claire gibi büyük dergilerde moda çekimleri gerçekleştirdi. Adriana Lima, 1998 senesinde Victoria’s Secret’in bir defilesinde yer alarak bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve kariyerine adım attı.

2) Alessandra Ambrosio

 Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

1981 Brezilya doğumlu olan Alessandra Ambrosio yine Victoria’s Secret’in meleklerinden en popüler olanlarından biridir. Alessandra Ambrosio bu kadar popüler yapan olay ise Victoria’s Secret’in her yıl aralık ayında düzenlediği iç çamaşır defilelerinde sürekli boy göstermesidir. Bu sayede tüm dünyada hızlı şekilde, kariyer yapmış ve en çok aranan modeller arasına girmeyi başarmıştır. Alessandra Ambrosio çok genç yaşta modellik hayatına atıldı. 1996 senesinde Elite Model Ajansının düzenlediği güzellik yarışmasında başarı elde edemese de, çekici sayesinde Elite Model Ajansı, Alessandra Ambrosio ile anlaşma imzalayarak sektöre girmesini sağladı.

3) Bar Refaeli

 Bar Refaeli

Bar Refaeli

1985 yılında dünyaya gelen Bar Refaeli daha 1 yaşında reklam filmlerinde oynayarak Paparazinin ilgi odağı olmuştur. Yahudi asıllı olan Bar Refaeli İsrail’de Tzipi ve Rafael çiftinin 4’üncü çocuğudur. 1,75 boyunda olan ve İsrail bölgesinde ailesinin At Çiftliğinde büyümüştür. Daha ergenlik döneminde Sport Illustrated, Vogue gibi büyük dergilerin kapağı olan Bar Refaeli Victoria’s Secret’ın sürekli tercih ettiği modellerden biridir. Bir dönem Di Caprio ile yaşadığı aşk ile gündemi hayli meşgul etmişti.

4) Marisa Miller

Marisa Miller

Marisa Miller

ABD Kaliforniya, Santa Cruz bölgesinde, 1978 / 6 Ağustos da dünyaya gelen Marisa Miller güzelliği ile milyonların hayran olduğu modeller arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Amerikalı top model Victoria’s Secret’ın en çok tercih modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca Marisa Miller; FHM tarafından yaptığı analizlerle Dünya’nın En Seksi Kadını unvanını vermiştir. Dünyaca ünlü top model halen dünya magazinini meşgul etmekte.

5) Rebecca Romijn Stamos

Rebecca Romijn Stamos

Rebecca Romijn Stamos

Victoria’s Secret‘ın unutulmayan melekleri serisinde karşımızda eskimeyen ünlü model Rebecca Romijn Stamos var.
6 Kasım 1972 doğumlu, Amerikalı yıldız olan Rebecca Romijn Stamos çok genç yaşta girdiği Victoria’s Secret defilelerinin yanı sıra bir çok reklam filmlerinde de rol aldı. X-Men film serisinde aldığı büyük roller sayesinde tüm dünya da tanınan ve rağbet gören oyuncular arasına girmeyi başardı. Olgun yaşına göre halen seksiliğini ve güzelliğini korumaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ