Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Ünlülerden Eda Gök’e Uğradığı İhanetten Dolayı Büyük Destek

Ünlülerden Eda Gök’e Uğradığı İhanetten Dolayı Büyük Destek

Emrah Albayrak ile 7 yıldır evli olan Eda Gök uğradığı ihanetten dolayı, özellikle sosyal medya üzerinden birçok ünlü tarafından destek gördü.

Ünlülerden Eda Gök’e Uğradığı İhanetten Dolayı Büyük Destek

Sunucu Esra Erol’un stüdyo şefliğini yapan, aynı zamanda Seda Sayan’ın yeğeni olan Eda Gök, kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi Burcu Sinem Ünsal’la aldattığını öne sürdüğü 7 yıllık eşi Emrah Albayrak’tan tek celsede boşandı.

Esra Erol’un kendi programında açıkladığı ihanet iddiası sonrası Eda Gök’e sosyal medya üzerinden ünlü isimlerden destek mesajları geldi.

Ünlülerin Sosyal Medya Üzerinden Yazdıkları Bazı Mesajları

Sinem Yıldız: Yazıklar olsun! Hiç mi utanmadınız? Ayıp kızın evine girip lokmasını yediniz. Ar damarı çatlamış varlıklar.

Ebru Polat: Eda’m sen her zaman güzel kalbinle dik bir insansın, pislikler belalarını Allah’tan bulacaklar. Sen gönlünü ferah tut.

Demet Akalın: Eda Gök’ün instagram hesabında yaptığı paylaşıma, “Uzakta arama! Ahh Ahh” mesajını yazdı.

Elif Karlı: Canım Eda’cım. Boğazım düğüm oldu. Sakın üzülme. Dimdik ayakta dur bitanem. Sevindirme kimseleri. O kimseleri bilemezsin, bilemeyiz. Aman güzel gözlüm. Güzel anne. Sen önemlisin, senin fikirlerin, duyguların. Sen iyi ol kızın da iyi olur. Allah sana en iyi yolları açacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ