Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Ulaş Tuna Astepe Biyografisi

Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Ulaş Tuna Astepe Biyografisi

Ulaş Tuna Astepe kimdir? 1988 yılında İzmit’te doğmuştur. 1,89 cm boyundadır. 80 kg ağırlığında, kumral, kahverengi gözlüdür. Lise eğitimini İstanbul Lisesinde tamamlamıştır. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Osmanlı Cumhuriyeti filminde 2008 yılında kostüm asistanlığı yaptıktan sonra tiyatro ve televizyon projelerinde yer almaya başlamıştır.

Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Ulaş Tuna Astepe Biyografisi

Karadayı dizisinde canlandırdığı Orhan karakteri ile tanındı. Show Tv ekranlarından yayınlanmış olan yerli dizi, Rüya’da büyük beğeni aldı. Daha sonra ‘Analar ve Anneler’ adındaki Türk dizileri içinde rol almıştır.

 Ulaş Tuna Astepe’nin Rol Aldığı Türk Dizileri

2012 yılında ”Cam Yapraklar” – 2012-2015 yıllar arasında ”Karadayı” adlı dizide Orhan Kara karakterini – 2015 yılında ”Analar ve Anneler” adlı dizide Mustafa karakterini – 2017 yılında ”Rüya” adlı dizide Alaz karakterini – 2018 yılında ”Sen Anlat Karadeniz” adlı dizide Tahir Kaleli karakterini canlandırmaktadır.

Ulaş Tuna Astepe Filmleri

Ulaş Tuna Astepe Filmleri

Ulaş Tuna Astepe Filmleri

Körfez – 2016 (Selim)

Üniversiteli – 2010

Meşakkat ve Karısı – 2013

Zayiat – 2013 (Mete)

Balık Havuzu – 2015

Ulaş Tuna Astepe Tiyatroları

Bayrak – 2011- Cam Yapraklar – 2012 – Babamın Cesetleri – 2013

Ulaş Tuna Astepe, Sen Anlat Karadeniz Adlı Dizisindeki rolü ile adından çok söz ettirmeye başlamıştır.

Namı diğer Deli Tahir. 29 yaşında. Sabırsız bir Karadeniz delikanlısıdır. Deli fişek, hırçın, mert. Ailesine ait olan kum gemilerinde çalışıyor. Karadeniz’i, denizde olmayı çok seviyor, şirket işlerinden hoşlanmıyor. Kanı deli akıyor fakat yüreği merhamet dolu. Kafası çok çalışıyor ama sağduyudan sınıfta kalır, duygularıyla yaşıyor, öyle fevri, öyle inat, sivri dilli, vicdanlı, sahiplenici, korumacı ama ayarsız. Acayip başına buyruk. Ailesine laf söyletmez ama gereğinde onlarla da savaşır. Haksızlığa hiç dayanamaz, öfkelendiği zaman gözü kimseyi görmez. Çok kolay vurur, döker, yakar, yıkar. Destursuz laf söylenmesi tavsiye edilmez.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ