Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Türkiye Moda Haberleri

Türkiye Moda Haberleri

Kot pantolonlar hayatımızın en büyük ve en vazgeçilmez giyeceklerinden birisidir. 2018’in kot trendlerine baktığımızda, geçen sezonun kesik paçalı ikonik görüntüsünün devam ettiğini görüyoruz. Fakat bunun yanında pudra tonlarında kotlar yeniden hayatımıza giriyor. Özellikle güncel moda haberlerine baktığımızda birçok farklılık karşımıza çıkmaktadır, yazımızda farklı konulara değinmeye çalıştık.

Türkiye Moda Haberleri

Güçlü Siluetler

Yüksek bel, bilek boy ve kesilmiş paçalar ya da bilek hizasında hafif bollaşan paçalar.

İkonik indigolar

Bu sezonun kot pantolon modelleri ise şüphesiz indigo modeller olacak. Yumuşak kot kumaşından yapılmış ve oldukça rahat tarzlarıyla gece, gündüz demeden giyebileceğiniz bu pantolonlardan birkaç tane edinmekte fayda var.

Güncel Türkiye Moda Haberleri

Güncel Türkiye Moda Haberleri

Güncel Türkiye Moda Haberleri

Hollywood yıldızı Sarah Butler, ilk kez Türkiye’ye geliyor.

Türkiye moda haberleri yazımızda, Sarah Butler önemli yer almakta. Ünlü oyuncu, bu yıl 26-28 Nisan tarihleri arasında Bursa’da düzenlenecek İpekyolu Fashion Week’e katılmak için Türkiye’ye geliyor. Butler, Türkiye’nin ünlü moda tasarımcıları ve markalarının katılacağı moda haftasının 27 Nisan’daki final defilesinde podyumda yer alacak.

Chuchu İle Aşkın Baş Harfi Çantanızda!

Bu akımı Türkiye’de başlatan tasarımcı Mehtap Hiçsönmez, CHUCHU bağ aracılığıyla kadınların tutkunu olduğu şeylerin baş harflerini çantaya işliyor. Size yalnızca tamamen Chuchu bağların üzerinde taşıyacağınız harfe karar vermek kalıyor.

Nautica

Amerikalı hazır giyim devi Nautica, Eren Holding tarafından ülkemizde temsil edilmektedir.  Sonbahar, kış erkek giyim koleksiyonu ile moda haberleri arasında yerini almaktadır.

2018’in Dekorasyon Trendi: Doğallık

Moda Haberleri içinde dekorasyonda moda olanları yazdıkları haberler özellikle takip edilmektedir.

Günümüzde büyük şehirlerde yaşayanlar, daralan yeşil alanlar, yüksek binalar, kalabalık gibi birçok nedenle doğaya giderek daha fazla özlem duymaya başladı. Bu değişikliği arzulayanlar yapay da olsa çözüm üretebilmek için dekorasyonda doğal dokulara ve farklı renklere yer vererek doğayı yaşam alanlarına taşımaya çalışıyor.

Parkede doğal renkler,  mobilyada canlı renkler moda. 2018 yılında mobilyalarda gümüş – gold – bronz – kiremit gibi canlı ve iddialı renkler öne çıkarken parkede gerçek ağaç hissi veren, açık renkler öne çıkıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ