Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

TIRNAKLARDA YENİ TREND TIRNAK ALTI DÖVMESİ

Biraz geriye giderseniz hatırlayanlarınız olacaktır. Özellikle de Rihanna hayranlarının bu ayrıntı gözünden kaçmamıştır. Belki de uygulamışsınız’dır. 2013 yılında ilk Rihanna görmüştük tırnak altı dövmesini. O dönemde Rihanna’nın uzun ve görkemli tırnaklarının altına yaptırmış olduğu bu dövmeler çok konuşulmuştu. Günümüzde yine moda ve çok fazla ilgi çektiği gibi çok da yaygın bir şekilde yaptırılıyor.

Tırnağın hemen alt tarafına yaptırılan bu dövmeye kütikül dövmesi deniyor. Oldukça sade ve hoş görünen modeller yanında bazen de çok iddialı şekiller ortaya çıkabiliyor.

Bu dövmelerin yapılırken tek bir dezavantajı var o da hassas bir bölge oluşundan biraz can yakıyor. Hal böyle olunca da tabii ki geçici dövmeler hemen işi kolaylaştırıyor. Ayrıca tırnak altını süslemede oje bile kullanılabiliyor. Daha önceleri tek bir tırnakta yapılan bu dövmeler artık günümüzde beş parmağı birden süslemekte. Birçok farklı tasarımda yapılan tırnak altı dövmeleri tarzınız, kıyafetiniz ve bulunacağınız her ortam için size birçok alternatifler sunuyor. Aynı zamanda tırnak altı dövme yapımında oje sürmenin püf noktaları çok önemli bir konudur.

TIRNAKLARDA YENİ TREND

TIRNAK ALTI DÖVME MODELLERİ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ