Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

TERAZİ BURCUNA UYGUN MESLEKLER

TERAZİ BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İş hayatımız, hayatımızın her alanına maddi ve manevi olarak tesir eder ve bu da bize ve sevdiklerimize olumlu ya da olumsuz şekilde yansır. Bir işte ne kadar mutluysak o kadar verimli olmamızda o oranda artar. Bu tam tersi de olabilir. Burçların üzerimizde ki etkisi ise oldukça fazladır. Bu nedenle kimi meslekler biz zor veya kolay gelebilir. Elbette bu da performansımızı etkiler.

TERAZİ BURCUNA uygun mesleklerde etkili unsurlar:

TERAZİ BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Terazi burçları, sükunet, denge ve adalet isteyen işlerde önemli rol oynarlar. Güzel sanatlar ve müzik denilince akıllara ilk gelen burç terazilerdir. Yalandan kaçabilirlerse, tembelliği yenebilirlerse ve kararlı olurlarsa başarı kesinlikle kaçınılmazdır. Terazilerden iyi iş ortağı olur. Kozmetik ve güzellik ile ilgili işler dikkatlerini çeker. Şair, müzisyen, makyaj uzmanlığı, eksperlik, heykeltraşlık, kuaförlük, estetik, moda ve tekstil, ticaret işleri, diplomatlık, avukatlık ve hakimlik başarılı olabilecekleri mesleklerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ