Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Terazi Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Terazi Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Terazi burcu kadını, estetik ve moda konusunda oldukça yetenekli bir burçtur. Her zaman şık ve güzel görünmeyi başarır.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Terazi burcu kadını, estetik ve moda konusunda oldukça yetenekli bir burçtur. Her zaman şık ve güzel görünmeyi başarır. Makyaj ve kıyafetleri ile harika bir uyum yakalamakta ustadır. Aksesuarlarla beraber bu uyumu tamamlamayı başarır. Çarpıcı ve dengeli olmayı bilir. Terazi burcu kadını bu konuda doğuştan yeteneklidir diyebiliriz. Ortamına göre giyinmeyi çok iyi bilir. Oldukça feminen ve romantik bir görüntüye sahiptir.

Modayı takip eder. Yakışanı giymekten hoşlanır ve kıyafetlerine kişiliğini yansıtmayı çok iyi bilir. Modaya uygun giyinir. Benzer kıyafetler giyinse dahi farklılığını ortaya koyar. Alışveriş yapmayı, özellikle de arkadaşları ile beraber çok sever. Sosyalleşmek için alışveriş, onun için bir araç olabilir. Sevdiği yerlere sık sık gider ve ortamdaki herkesle sohbet edebilir.

Fazla makyaj yapmayı sevmez. Genellikle hafif makyaj yapar. Dudaklarına parlatıcı kullanmayı tercih eder. Güzel kokulu şeyleri sever. Gülümsemesi çok etkileyicidir. Dişlerinin beyazlığı ve beyazlığı onun için çok önemlidir. Diş bakımına para harcamayı sever.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ