Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Telepati Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Telepati Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Telepati aslında altıncı histir. Bütün insanlarda telepati gücü vardır ama farkında değillerdir. Telepati Yunan kökenli bir kelimedir. İnsan beyninde meydana gelen kimyasal reaksiyonlarla oluşur.

Telepati Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Çevremize enerji dalgaları yayarız. Uzaklaştıkça enerji dalgaları azalır. Fakat telepatinin olabilmesi için uzak ya da yakın olmamız fark etmez. Yine de telepatik iletişim kurabiliriz. Peki telepatiyi nasıl kuruyoruz? İnsanlarla herhangi bir göz teması kurmadan, konuşmadan yalnızca beyin yoluyla iletişim kurmaktır. Bunun olabilmesi için mutlaka ikinci kişi şart. Yani biri bir şeyler düşündüğünde, diğer kişi bunu algılayabiliyor. Telepati gücü çalışarak da geliştirilebilir. Bazen aklınızdan geçen bir arkadaşınızın sizi araması, rüyanızda gördüğünüz kişinin karşınıza çıkması telepatik gücünüzün olduğunu gösterir.

Telepati Geliştirilebilir Mi?

Telepati nedir ve nasıl yapılır yazımıza devam ederken, telepati geliştirilebilir mi? Sorusuyla devam edelim. İnsanların doğaüstü ve ruhsal yeteneklerinin araştırılmasına parapsikoloji denmektedir. Bu alanla ilgilenen insanlar, telepatik yeteneklerini geliştirmek adına da teknik bilgiler öğrenmeye çalışıyorlar. Telepati alanında araştırma yapan insanların daha çok sormak istedikleri ama soramadıkları sorulara cevap arama anlamında araştırmalar yapmaktalar. Çoğu kez de ayrılık ve ölüm üzerine araştırmalar yapıyorlar. Telepatik anlamda gücünüzü ölçmek istiyorsanız ikinci bir kişiye ihtiyacınız var demektir. Yani bir alıcı ve bir verici olması gerekir. Vermek istediğiniz mesajın ya da duygunun, karşı tarafta algılanması gerekir. Aynı şeyi düşünüyor veya yapıyor olmanız gereklidir. Fakat tıpatıp aynı olması şart değil. mantıklı benzerlik olması yeterli.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ