Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Teknolojide Dünya Lideri Canon Markası

Teknolojide Dünya Lideri Canon Markası

Canon Markası , 50 yıldan beridir Avrupa’daki müşterilerine öncü görüntüleme teknolojileri sunuyor.

Teknolojide Dünya Lideri Canon Markası

Müşterilerine dijital ve SLR kameraların yanı sıra en üstün düzeyde fotoğrafik ekipmanları, yazıcılar, tarayıcılar ve dürbünler olmak üzere tüketici ve profesyonel görüntüleme ürünleri sunmaktadır. Ayrıca, Dünya lideri Canon iş çözümleri birimi ile de, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile büyük firmalara, devletlere uzanan geniş bir yelpazede belge ve baskı çözümleri sunmaktadır.

Endüstriyel Ürünler ile çok uluslu şirketlerin pazar gereksinimlerini karşılamakta ve çeşitli ürünler sunarak kapsamını medikal, optikal, yayım ve IT alanlarında alışveriş odaklı genişletmektedir.
Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 18,000’den fazla kişiyi istihdam edip satış yapan dünya lideri Canon Europe global satış gelirinin de yaklaşık üçte birini gerçekleştirmektedir. Canon’da görüntünün gücüne güveniyoruz. Hızlı ve kolay iletişimin ile en belirsiz incelikleri aktarma, en güçlü duyguları meydana çıkartmak ve en karışık işleri basitleştirmek gücüne inanmaktadır.

Yaptığı birçok kampanyalar ile Dünya lideri Canon spor ve kültürel sponsorluklar ile organizasyonlarla Canon markası olarak yüksek profilli etkinliklere katılarak görüntülere hayat veriyor. Marka platformu ‘You Can’ Canon markası esasını teşkil eden ve müşterilerine kendi yaratıcılıklarını keşfetmelerini ve teknolojileri ile kendilerini aşmalarını teşvik etmek için tasarlanmıştır.
Spor alanında resmi sponsorlukları ile (UEFA- WWW ) Dünya lideri Canon, görüntünün gücüne dair bir tutkuyu ve ‘ortak faydalar için yaşayalım ve çalışalım’ mesajını öne çıkarmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ