Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Tanıştığınız Günün Burcu İlişkinizi Nasıl Etkiliyor?

Tanıştığınız Günün Burcu İlişkinizi Nasıl Etkiliyor?

İlişkinizin genel özelliklerini tanıştığınız günün hangi burca denk geldiğine bakarak fikir sahibi olabilmeniz mümkün. Onunla tanıştığınız günü hatırlıyor musunuz? Günlerden hangi gündü, aylardan hangi aydı?

Tanıştığınız Günün Burcu İlişkinizi Nasıl Etkiliyor?

İnsanın doğduğu anda güneşin hangi pozisyon içinde olduğunu gösteren göksel alanın sembolik ifadesidir burçlar. Peki burçlar ilişkilerde ne kadar etkilidir? Sümerler döneminde gökyüzü çok gözlemlenmiş ve döngüler anlamlandırılmaya çalışılmıştır. Belkide o dönemlerde astrolojinin insanların bu kadar hayatına gireceği düşünülmemiştir.

Peki burçların ilişkilerimizde ne kadar payı var? İlişkiler ve astroloji üzerine sizlerle birçok yazı paylaştık. Bunları ilgiyle okuduğunuzdan da şüphemiz yok. Bugünkü yazımızda ise burçların çok farklı bir alandaki etkisini sizlerle paylaşmak istedik.

Tanıştığınız günün hangi burca denk geldiğine bakarak ilişkinizin genel özellikleri hakkında burçların etkisi nedir?

KOÇ (21 Mart-20 Nisan tarihleri arasında tanışanlar)

Astrolojide yılın ilk burcudur Koç. Fırtınalı ve dur durak bilmeyen  ilişkiler yaşanır koç burcunda. Çok hızlı oluşur ve düşünüp değerlendirmeye pek zaman vermez. Koç burcu kendine çok güvenir ve ilişkide şehvetli ve ateşlidir. İnişleri, çıkışları ve kavga gürültünün çok olduğu bir ilişkidir. Dokunmak, flört etmek, öpüşmek bu ilişkinin ana hatlarını oluşturur.

BOĞA (21 Nisan-21 Mayıs tarihleri arasında tanışanlar)

Boğa burcunun temel özelliği hassas ve duygu dolu oluşudur. Partnerlerin birbirine masaj yapması, yatak muhabbetleri, birbirlerine yemek yedirmek en favori hareketlerindendir. Kaliteli bir restorant, eğlence hayatı onlar için vazgeçilmezlerdendir.

İKİZLER (22 Mayıs-21 Haziran tarihleri arasında tanışanlar)

İkizlerin en belirgin özelliği iletişimdir. Dolayısıyla ilişki sürekli sıcak ve bol sohbetli geçer. İkizler burcu hava grubundandır. İlişkide beyinler vücutlardan daha hızlı temastadır. Şehvetin daha iyi yaşanması ve iyi bir cinsellik için partnerin birinin toprak burcunda olması iyi olur.

YENGEÇ (22 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında tanışanlar)

Yengeç burcunda anaç duygular ağırlıklıdır. Aşkınız korumacı bir havada geçecektir. Yaşamak istediğiniz hayat ev ve aile hayatı ise çok mutlu olacaksınız. Bu burun özellikleri içinde aile sahibi ve çocuk sahibi olmak isteği çok fazladır.

ASLAN (24 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında tanışanlar)

Hayatınızda sıkılmaya yer yok. Sürekli yükseliş ve inişler yaşayacaksınız. Dikkat edin ve erken yorulmayın. Aslan bir ateş burcu olduğundan ilişkiniz de sıcak olacaktır. Ama siz yanıp tutuşurken ilişkinizi de sakın yakıp bitirmeyin.

BAŞAK (24 Ağustos-23 Eylül tarihleri arasında tanışanlar)

Başak burcu çok fazla detaycıdır. Tanıştığınız gün, giydiğiniz kıyafet, yediğiniz yemek, bunların hepsi aklındadır. Gözünden pek bir şey kaçmaz ve eleştiriyi de sever. Fakat toprak burcu olan Başak seks hayatında oldukça iddialıdır. Yani seks uyumunuzun mükemmel olma şansı oldukça yüksek.

TERAZİ (24 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında tanışanlar)

Aşk gezegeni olan Venüs tarafından yönetilen bir burçtur. İlişkinin uzun sürme şansı çok yüksek. Düzenli ilişki, uyum, aşk ve ilişkiler için dürüstlük en belirgin ana hatlarını oluşturur. Aradan yıllar geçse de birbirlerine kur yapmayı bırakmayan bir ilişki içerisindesiniz.

AKREP (24 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında tanışanlar)

Akrep için cinsellik ön plandadır. Her ne kadar da ilişkinin büyük bir kısmı cinsellik üzerine kurulu olsa da duygusallık ve derinlik içeren bir ilişkiyi de beraberinde yaşamanız oldukça mümkündür.

YAY (23 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında tanışanlar)

Yay bir ateş burcudur ve oldukça şehvetlidir. Gönül ilişkisi söz konusu oldumu karşısında oğlak bile olsa kendinden geçer.

OĞLAK (22 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında tanışanlar)

Güven veren bir ilişkiye mi sahip olmak istiyorsunuz, işte size oğlak burcu. Düzen, güven ve uzun süreli ilişki şansınız oğlak burcuyla çok fazladır.

KOVA (21 Ocak-19 Şubat tarihleri arasında tanışanlar )

Sıra dışı bir ilişki içindesiniz. Ayrıca son derece de entellektüel bir ilişkidea olup onunla her türlü alanda tartışıp fikir cimnastiği bile yapabilirsiniz.

BALIK (20 Şubat -20 Mart tarihleri arasında tanışanlar)

En uyumlu ilişki bu olsa gerek çünkü ruh ikizi gibisiniz. Bu ilişkinin yaratacağı aşk oldukça romantik olacaktır. Balık filmlerde gördüğü aşka inanır ve aşkını da film gibi yaşamak ister.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ