Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Takılarınıza Özel Askılar

Takılarınıza Özel Askılar

Kadınlar her zaman kıyafetleri, ayakkabıları, parfümleri, çantaları, ve takıları için ekstra dolap ihtiyacı duyarlar.

Takılarınıza Özel Askılar

Genelde yeni dolap alsalar da yine hiçbir şeyi tam anlamıyla sığamazlar. kadınların alışverişi sevmesi ve her şeyden birkaç tane bulunması, aksesuarları, ayakkabıları, takıları derken bunlar çoğalınca da sıkıntılar başlıyor.  Kadınlar kıyafetlerine yer bulsa aksesuarlarına yer bulamıyor. Sürekli de dolap alınamayacağına göre farklı yöntemler gitmek kaçınılmaz oluyor. Örneğin takılarınıza özel askılar hazırlayarak takılarınızı dolap kullanmadan asabilir ve yer sıkıntınızdan da kurtulabilirsiniz. Takılarınız için yepyeni bir köşe hazırlamak tamamen sizin hayal gücünüzle doğru orantılı olup, size önerebileceğimiz yöntemlerle de takı askısı yapabilir ve odanıza yeni bir dekorasyon havası katabilirsiniz.

Sokak Taşları: Örneğiniz kolyeleriniz için size bir fikir verebiliriz. Sokaktan toplayabileceğiniz irili ufaklı taşları bir bant yardımıyla duvara yapıştırarak sonra onları boyayarak renklendirip bu taşlara kolyelerinizi asabilirsiniz. Ayrıca odanıza çok farklı bir dekor havası da katacaktır.

Elbise Askısı: En çok tercih edilen takılarınıza özel askılar fikirlerinden birisidir. Takılarınız için bu klasikleşmiş olan şık yöntemi kullanabilirsiniz. Sıradan ahşap bir elbise askısına kancalar takıp o kancaları takı askısı olarak kullanmanız mümkün.

Mantar Panolar: Öğrenci evlerinin vazgeçilmezleri olan mantar panoları bu kez takı askısı yapmak için kullanabilirsiniz. Mantar panoların zımbaları sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Cam Şişeler: Evde ya da dışarıda kullandığınız cam şişeleri atmayın. Bunlarla takılarınıza özel askılar yapabilirsiniz. Şişeleri cam boyası ile istediğiniz şekilde boyadıktan sonra bilekliklerinizi başında aşağı doğru bu şişelere geçirebilir düzenli bir şekilde odanızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ