Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

TAKI ÇEŞİTLERİ VE KULLANIMI

TAKI ÇEŞİTLERİ VE KULLANIMI

Takı çeşitleri hem bayanlar hemde erkekler açısından artık büyük bir öneme sahip olmaktadır. Çünkü her iki karakter de daha iyi, şık ve kaliteli bir görünümde bulunabilmek için yardım alıyor oldukları en büyük yardımcılardan biride takılar olmaktadır. Bundan dolayı da artık takı üreticileri gün geçtikçe daha fazla ürün ortaya çıkarıyor ve böylece takı çeşitleri çok daha farklı şekillerde insanların karşısına çıkıyor olmaktadır. Şimdi gelin hep birlikte en sık kullanılan takı çeşitleri nelerdir ve nasıl kullanılıyor göz atalım.

Yüzük Kullanımı

Yüzük Kullanımı

Yüzük Kullanımı

Bayanların ve erkeklerin en çok kullanmakta olduğu takı türü olmaktadır ve parmaklara takılarak estetik bir görüntü ortaya çıkartır.

Kolye Kullanımı

Kolye Kullanımı

Kolye Kullanımı

Her iki cinsinde kullanmakta olduğu ve boyun kısmında iyi bir görüntü ortaya çıkarmakta olan takı çeşidi olmaktadır. Genellikle erkeklerde gümüş ve ince tarzda bulunan zincirler halinde bayanlarda ise daha çok altın gümüş, pırlanta ve zümrüt taşlarının üzerinde bulunduğu birden farklı desen türü ile dikkat çekiyor olmaktadır.

Küpe Kullanımı

Küpe Kullanımı

Küpe Kullanımı

Küpe takısı bayanların en çok tercih ettiği ve hatta olmazsa olmazları arasında ilk sırada bulunan takı çeşitleri olmaktadır. Kulaklara takılan ve hoş bir görüntü ile birlikte giyilen kıyafeti de ortaya çıkaran bir özelliğe sahip olmaktadır. Zaman zaman erkeklerinde bu güzel takı türünü kullandıklarını görebiliyoruz.

Bileklik Kullanımı

Bileklik Kullanımı

Bileklik Kullanımı

Bayanların ve erkeklerin bilek kısımlarında kullanmakta oldukları, şık bir görüntü ile birlikte zaman zaman karakter yansıması olan bir takı türü olmaktadır. Erkekler genelde bilekliklerin deri, ip ya da bez olan türlerinden kullanırken, bayanlar ise daha çok gümüş, altın, çelik ve zaman zaman da zümrüt taşlı olanlarını kullanarak kendilerini daha ön planda bulundururlar.

Dövme Yapımı ve Kullanımı

Dövme Yapımı ve Kullanımı

Dövme Yapımı ve Kullanımı

Kişilerin vücutlarına yaptırmış oldukları insan, hayvan, şekil ya da karakteristik özellikleri anımsatan resimler olmaktadır. Vücudun akla gelebilecek her yerine yapılabilmektedir. Fakat insanlar dövmeleri daha çok görünecek yerlere yani kollarına, bacaklarına, el ve ayak bileklerine, boyunlarına ya da zaman zaman göbek kısımlarına ve bel kısımlarına yaptırırlar. Oldukça hoş bir görünüm sağlayan dövmeler insanları daha çekici kılabilmektedir. Bunların yanı sıra insanlar broş, charm, halhal, hızma, ear jacket ve kol düğmesi gibi takı türlerini de kullanıyor olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ