Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Sylvia Filter Ve Onun Tatlı Kedileri, Scottie Ve Jordy

Sylvia Filter Ve Onun Tatlı Kedileri, Scottie Ve Jordy

Can Dostlar köşemizin bu günkü misafirleri Almanya – Hamburg şehrinde yaşayan Sylvia Filter ve onun şişman ve tatlı kedileri Scottie ve Jordy…

Sylvia Filter Ve Onun Tatlı Kedileri, Scottie Ve Jordy

Ben Sylvia Filter

İngiltere’nin Yorkshire bölgesinde doğdum ve büyüdüm. Sosyoloji ve öğretmenlik üzerine eğitim aldım. Daha sonra İngilizce öğretmenliği yapmak için Almanya’ya taşındım. Hala öğretmenliğe devam ediyorum ve zamanımı Almanya ve Kıbrıs arasında geçiriyorum.

Kedi sahiplenmek hiç aklımda yoktu fakat şu anda iki tane kedim var. İsimlerini iki ünlü Amerikalı NBA basketbolcusu olan Scottie Pippin ve Michael Jordan’dan alan Scottie ve Jordy.

Dokuz yıl önce anneleri tarafından istenmeyip terk edildikten sonra doğdukları yerdeki çiftçi tarafından öldürülmek istenmeleri sonucunda bu iki küçük yavruyu sahiplenip onları evime aldım. Şimdi kocaman ve şişman iki kedi oldular.

Scottie bir kelebekten bile korkabilen ince ruhlu ve uysal bir kedidir. Asla tırnaklarını göstermez ve ısırmaz. Jordy ise tam bir ilgi alaka meraklısı ve karizmatik bir kedidir. En büyük hobisi evimizin karşısına park eden arabaları kontrol etmek ve sanki bir tamirci edasıyla tüm arabaların egzoz borularını koklamaktır.

Tatlı Kediler Scottie Ve Jordy

Tatlı Kediler Scottie Ve Jordy

Tatlı Kediler Scottie Ve Jordy

Scottie ve Jordy 9 yıldır benimle birlikte yaşıyorlar. Onlarla olmaktan son derece mutluyum. Ayrıca onlara yaşama şansı sağlamış olmak da çok güzel bir duygu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MECİT ŞENYUVA dedi ki:

    Maşallah ne kadar şirinler, kediciklerin güvenli ellerde oldukları kesin.

BİR YORUM YAZ