Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

SÜPERSTAR AJDA PEKKAN BU KADAR GENÇ KALMAYI NASIL BAŞARIYOR?

SÜPERSTAR AJDA PEKKAN BU KADAR GENÇ KALMAYI NASIL BAŞARIYOR?

Genç kalmak denilince ilk aklınıza gelen isimlerin başında Süperstar Ajda Pekkan oluyor. Öyle değil mi? Peki Ajda Pekkan bunu nasıl başardı? Onun geç kalmadaki sırrı nedir? Nasıl beslenir, Ne yer ne içer ve formunu nasıl korur? Bunu hiç merak ettiniz mi? İşte Süperstar Ajda Pekkan’ın genç kalmasının ve nasıl beslendiğinin püf noktaları:

1946 doğumlu olan Süperstar 71 yaşında olmasına rağmen genç kızlara fiziği ve enerjisiyle taş çıkartıyor. Süperstar olmanın yanında herkesi kendine hayran bırakan bir idol. Çoğu insanın hayali o yaşa geldiği zaman onun gibi sağlıklı ve genç görünebilmek.

Süperstar’a genç kalmayı nasıl başarıyorsunuz diye sorulduğunda “ çok su içiyorum ve çok yürüyüş yapıyorum” cevabını veriyor.

Süperstar Ajda Pekkan Bu Kadar Genç Kalmayı Nasıl Başarıyor?

Ajda’nın Sırrı Spor Yapmakta

Süperstar Ajda Pekkan’a göre genç kalmanın sırrı spor yapmaktan geçiyor. O her gün spor yapmayı ihmal etmiyor. Enerjisini, içindeki hayat kıpırtılarını, hayatı sevmeyi ve hayata bu kadar asılmayı spor yapmaya bağlıyor. Konser öncesinde mutlaka koşu bandında 50 dakika spor yaptığını söylüyor ve sözlerine ekliyor. “spor insanı yeniliyor ve genç kalmasını sağlıyor. Bana bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız”.

Süperstar’ın Beslenme Programı Nasıl?

Ajda Pekkan’ın spor sayesinde genç ve dinamik kaldığını öğrendik, Peki nasıl besleniyor? Ne yeyip ne içtiğini merak ediyor musunuz? Herkes onun çok sıkı bir diyet uyguladığını düşünse de aslında gerçek bu değildir. Tam aksine hiç yemek ayırımı yapmıyor. Kebap dahi yiyor. Verdiği bir röportajında beslenme hakkında şunları ifade etti. “ her sabah bal, zencefil ve limonu karıştırarak bir bardak içiyorum. Ayrıca balığı, kebabı ve mangalı da çok seviyorum. Besin değerine dikkat edilerek ve spor yapılarak sağlıklı ve genç kalabilmek oldukça mümkün. Bu yazımızda sizlere Süperstar Ajda Pekkan bu kadar genç kalmayı nasıl başarıyor? diye açıklamaya çalıştık. Karşımıza çıkan en iyi sonucun ise Ajda Pekkan’ın spor yapması ve düzenli beslenmesinin ön planda olduğunu görmekteyiz, bu nedenle hepimizin düzenli bir şekilde beslenmesi ve spor yapması kesinlikle önemlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ