Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

SPOR YAPARKEN ŞIK GÖRÜNMEYE NE DERSİNİZ?

SPOR YAPARKEN ŞIK GÖRÜNMEYE NE DERSİNİZ?

Bakımlı ve güzel olmak için tek yapılması gereken güzel giyinmek ve iyi bir makyaj yapmak değildir. Artık kadınlar bunu çok iyi bilmekte ve gerek vücutlarını formda tutmak, gerekse sağlıklı olmak için birçok spor aktivitelerinden faydalanmaktadır. Sporun hayata kattığı faydanın bilincinde olan kadınlar elbette ki hayatlarının bir parçası haline gelen sporu yaparken de şıklığa önem vermekten geri kalmıyor. Biz de Modarazzi.com.tr ekibi olarak spor yaparken nasıl şık görünebilirsiniz? Bunu araştırdık ve sizler için spor yaparken şık görünmenizi sağlayacak ayrıntıları bulduk. İşte spor yaparken şık görünmenizi sağlayacak ayrıntılar:

Saçlarınız uzunsa mutlaka toplayın

Elbette ki spor yaparken terlersiniz ve yüzünüz gözünüz terden sırılsıklam olur. Buna ilave olarak saçlarınızın yüzünüze düşmesi ve cildinize yapışması, ıslak görünmesi sizi oldukça yorgun gösterir. Daha fit görünmek istiyorsanız mutlaka saçlarınızı toplayın. At kuyruğu şeklinde toplanan saçlarla oldukça fit ve daha şık görüneceksiniz.

* Günlük kıyafet tarzınıza yakın kıyafetler seçin

Spor kıyafetlerinizi günlük tarzınıza benzettiğiniz zaman, bu sizin daha şık olmanızı kolaylaştıracaktır. Birçok spor mağazası bu konuda size yardımcı olacak tasarımla ilgilenip satış yapmaktadır. Dışarıda da çok rahatlıkla dolaşabileceğiniz ve rahat hissedebileceğiniz kıyafetler tercih edebilirsiniz.

* Vücudunuzu sergilemekten korkmayın

Eğer güvendiğiniz bir vücuda sahipseniz bunu sergilemekten de korkmayın. Bunu sağlayacak kıyafetler giyinmekten de çekinmeyin. Belki de fazlalıklar kurtulmak için çok çaba göstermişsinizdir. Bunu da sergilemek sizin en doğal hakkınızdır. Kendinize güvenin ve bunu yapın.

* Bandana Takın

Saçınıza takmak için bir bandana veya saç bandı bulundurun. Kısa veya uzun saçlı olmanız hiç fark etmez. Spor yaparken çok daha rahat ve şık olmanızı sağlayan bandanalar veya saç bandları kullanın. Belki çok küçük gibi görünen bir ayrıntı olsa da, inanın ki sizi çok farklı bir havaya büründürecektir.

* Özel tasarımları takip edin

Ara sıra özel tasarımları takip etmeniz şık olmanızı sağlayacaktır. Markalar ve mağazaların ünlü tasarımcılarla yaptığı iş birliği sonucu ortaya birçok güzel tasarımlar çıkmaktadır. Bu tasarımlarla çok daha şık görüne bilmeniz mümkün olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ