Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

SORUNLU BİR ERKEĞİ NASIL ANLARSINIZ

Elen Demirbaş

Elen Demirbaş

BAYANLARIN ÇOK MERAK ETTİĞİ ERKEKLERİ ANLAMANIN PÜF NOKTALARI

Sorunlu bir erkek ile karşılaşan birçok kadın, kadınlarda zaten var olan anaç duyguyu hemen devreye sokar. Erkeğin derdine derman olmaya çalışır ve biraz da kendisini düşünerek küllerinden yeniden doğan bir adam yaratma çabasına girer. Burada kadının o erkeği kendisine göre şekillendirme isteği yatar aslında. Fakat ilişkilerde, karşınızdakini şekillendirmek asıl amaç olmamalıdır. Eğer böyle bir şeye gerek duydunuz ise karşınızdaki erkek size göre değildir. Zaten, sorunlu bir erkeği nasıl anlarsınız sorusuna bir cevap bulursanız, hangi erkeklerden uzak durulması gerektiğini de bilmiş olursunuz.

SORUNLU BİR ERKEĞİ NASIL ANLARSINIZ

Bir erkek, kendisi ile ilgili konularda çok abartılı davranıyorsa ve anlatıyorsa, bilin ki bir takım problemleri vardır ve farklı görünmek adına böyle bir yola başvurmuş demektir. Bu tarz erkekler, daha fazla yalan söylerler ve siz de bu yalanlara bir süre sonra tanık olmaya başlarsınız. Erkeklerin bazıları ise daha ilişkiye başlar başlamaz evlilikten söz etmeye başlarlar. Fakat sizi, daha yeterince tanımadan ve siz onu tanımadan evlilikten söz etmesi biraz uzak durulması gereken bir erkek tipidir. Evlilikten bahsetmesi elbette ki iyi bir şey fakat bu tarzda ki erkekler ilişkiyi çok hızlı yaşayarak her şeyi çabucak tüketirler. Her şey çoktan konuşulmuş ve yaşanmıştır artık. Hedeflerine ulaşırlar ve yeni hayaller peşinde koşmaya başlarlar. Bir erkeğin evlenmeye çok meraklı olması, hiç evlilik düşünmeyen erkek kadar sorundur aslında.

BİR ERKEĞİN ANSIZIN ORTADAN KAYBOLMASI

Bir erkek, arada sırada birden kaybolup, ulaşılamıyorsa ve ortaya çıktığında bununla ilgili bahaneler söylüyorsa emin olun, ciddi problemler yaşıyor demektir. Böyle dönemlerde, sizden uzak durmaya çalışıyor olabilir, içine tamamen kapanıyor olabilir ya da başka biriyle aşk yaşıyor olabilir. O nedenle bu erkeklerden de uzak durmalısınız. Hayatıyla ve kendisiyle barışık olmayan insanlar aslında sorunlu insanlardır. Böyle kişiler, hep alan taraf olmayı seçer. Kendisinden bir şey vermeyi bilmez. Bazen bunu hırs haline bile getirebilirler. Böylece kaba, özensiz ve düşüncesiz kişiler olup çıkarlar. Her şeye ve her kişiye böyle davranan birinin, size iyi ve güzel davranmasını beklemek çok zordur. Tabi ki de hiç kimse sadece kurallarla yaşamıyoruz fakat tamamen kuralsız yaşamak ve her olaya fazla esnek yaklaşmak da bir erkeği güvenilmez yapacaktır. Daha kendi duruşunu ve ahlak kurallarını kavrayamamış ve sınırlarını dahi çizememiş birisi zaten güvenilmezdir. Prensip sahibi olmayan insanlar karşısındaki insanın prensiplerine saygı duymayı bilmez. Bu tarz insanlar kesinlikle uzak durulması gereken insanlardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ