Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Sonbahar Ve Kış Aylarında Gidilecek En Güzel Yerlerden Biri: Ağva

Sonbahar Ve Kış Aylarında Gidilecek En Güzel Yerlerden Biri: Ağva

Medeniyetin geçiş noktası ve cilalı taş devrine kadar uzanan bir tarihi olan Ağva tatil yapmak isteyenler için gezi programlarına katmaları gereken eşsiz güzellikte bir tatil beldesidir. Sonbahar ve kış seyahati için gezilecek yerler içerisinde kaçırılmayacak bir fırsat.

Sonbahar Ve Kış Aylarında Gidilecek En Güzel Yerlerden Biri: Ağva

Ağva doğal çeşitliliği içerisinde barındıran, yeşilçay ve Göksu derelerinin Karadeniz’e döküldüğü bir konumda yer alan ve seyahat sevenlerin en fazla tercik ettiği cennetten bir köşe. Genelde İstanbul’a olan yakınlığından dolayı büyük şehirde yaşamanın verdiği stres ve yorgunluktan dolayı, İstanbul halkının hafta sonu veya günü birlik tatil için tercih ettiği bir beldedir. Fakat artık Ağva tüm Türkiye ve yurt dışında yaşayan insanlara gezi için aranan bir turizm bölgesi olmuştur.

Kendine özgü yapısını korumayı başarmış olan Ağva yerleşim bölgesi huzurlu ortamı, temiz havası ile seyahat etmek isteyenlerin yoğun ilgisini çekiyor. Yoğun iş temposu ve stres yüklü yaşam içerisinde sağlık açısından bedeninize ve ruhunuza iyi geleceğinden emin olduğumuz Ağva gezisi sadece hafta sonu tatilini geçirmek için bile sağlıklı bir program olacağından mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz.

Ağva Tatil Bölgesine Nasıl Gidilir

Ağva Nasıl Gidilir

Ağva Nasıl Gidilir

Keyifli bir hafta sonu tatili geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olmayı başaran Ağva’ya İstanbul’dan ulaşım oldukça rahat ve kolay sağlanmaktadır.  Kendi taşıtınız ile Ümraniye – Şile üzerinden gidebileceğiniz beldeye Ümraniye ve Üsküdar’dan kalkan belediye otobüsleri ile trafik stresine maruz kalmadan da gidebilirsiniz. Cuma günleri Ağva da güzel bir Pazar kuruluyor. Kurulan pazardan yararlanmak için ve sağlıklı organik ürünlerle, taze meyve ve sebze alışverişi için sizlere Cuma gününden başlayan bir tatili önerebiliriz. Ağva stres ve yoğunluktan az da olsa uzaklaşa bileceğiniz ve dinlenebileceğiniz bir belde. Konaklama için ise Göksu ve Karadeniz Deresi kıyısındaki tesisleri kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ