Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

SİZCE AŞK BİR ÖMÜR SÜRER Mİ?

SİZCE AŞK BİR ÖMÜR SÜRER Mİ?

Bu cümlenin hikayelerde kaldığı ve aşkın çok hızlı yaşanıp erken tüketildiği bir dünyada yaşıyoruz artık. Aşkı kısa sürede tüketmemenin bir formülü var mı acaba? İşte bunu başarabilmek için yapılması gerekenler:

SİZCE AŞK BİR ÖMÜR SÜRER Mİ?

Aşkı Sorumluluk Besler

Eğer aşıksanız ve bir başka uğraş içinde daha fazla zaman geçiriyorsanız aşk bundan yara alır. Aşıksanız aşka zaman ayırmalısınız ve özen göstermelisiniz. Aşk yalnızlığı sevmez.

Aşkı Sevgi Besler

Onu nasıl sevdiğinizi fırsat buldukça gösterin ve söyleyin. Klişe sözlere gerek yok. Seni çok seviyorum yada sana deli gibi aşığım cümlelerini kullanmanıza da gerek yok. Davranışlar da sevginin bir göstergesidir. Ona davranışlarınızla da bunu hissettirebilirsiniz.

Aşkı Özlem Besler

Arada bir yaşayacağınız uzak kalmalardan ve onu özlemekten sakın korkmayın. Bu uzak kalınan süre içinde aşkınız alevlenecektir ve tutkunuz ona karşı daha da büyüyecektir. Kavuşma anını hayal edin. Güzel ve heyecanlı  değil mi?

Aşkı Çılgınlıklar Besler

İçinizdeki çocuğu hiçbir zaman terk etmeyin. Bu çocuksu ve çılgın ruhu hep içinizde yaşatmaya çalışın. Aşkın sürekliliği için çılgınlıklarınıza sakın son vermeyin. Çünkü aşkı çılgınlıklar çok iyi besler. Heyecanınızı asla yitirmeyin.

Aşkı Kıskançlık Besler

Sakın olmaz demeyin. Belli ölçüde ve kararında olan kıskançlık aşkı besler. Aşka çok uygun bir duygudur ve aşkı büyütmeye yarar sağlar. Dozu iyi ayarlamak şartıyla tabii.

Aşkı Romantizm Besler

Sizce aşk bir ömür sürer mi? işte en önemli etkenlerden biri romantizm. Romantizm yaşamak için özel bir gün veya zaman gerekmez. Herhangi bir gün ve zamanda ona öyle bir romantizm anı yaşatın ki ömür boyu bu anı hep hatırlasın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ