Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

SİYAH ELBİSE MODA BAKIMINDAN NASIL KOMBİNLENİR?

SİYAH ELBİSE MODA BAKIMINDAN NASIL KOMBİNLENİR?

Siyah elbise kadını çok güçlü gösterebildiği gibi ayrıca moda açısından narin bir görüntü vermesini de sağlar. Kadınların en fazla tercih ettiği renklerin başında gelen siyah, şıklığın ve gücün bir göstergesidir.

Siyah Elbise Moda Bakımından Nasıl Kombinlenir?

Tarih boyunca her zaman siyah kadınların vazgeçilmez tutkusu olmuştur. Bu nedenle de genelde her kadının dolabında bir veya daha fazla siyah renk kıyafet bulunur. Özellikle siyah bir elbise her kadının yeri geldiği zaman en iyi kurtarıcısı olmuştur. Fakat siyah elbise sadece şıklığı ve güçlü duruşuyla tek başına bir şey ifade edemeyebilir. Makyaj, ayakkabı ve çanta seçimi ve bunları siyah bir elbise ile kombinleme de ayrı bir sanat işidir. Bunu başarabildiğiniz takdirde üzerinizdeki siyah elbise sizi gerçek anlamda güçlü ve şık gösterecektir.

Siyah Elbise Modası

Siyah Elbise Modası

Siyah Elbise Modası

Asaletin temsilcisi olan siyah elbise aslında öyle kritik bir renktir ki eğer doğru kombinleme yaparsanız muhteşem bir görüntüye girersiniz, fakat yanlış bir kombinleme sonucu da oldukça itici bir görüntü sergileyebilirsiniz. Eğer siyah elbise giymeyi seviyorsanız yapacağınız kombinlere son derece özen göstererek dikkatli olmanızı öneririz.

Kadınların siyah elbise giydiklerinde yaptıkları en büyük yanlışın başında baştan aşağıya kadar siyah renge bürünmektir. Halbuki giydiğiniz siyah elbisenin zıt renklerle kombinlenmesi sizin daha hoş ve çekici görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle ayakkabı seçimini kırmızı yaparsanız ve takılarınızı da gümüş renkte seçerseniz oldukça hoş ve çekici bir görüntü sergileyebilirsiniz. Ayrıca siyah elbise pudra tonlar ve mavi tonlarla da çok iyi kombin oluşturur. Sıra geldi ruj renginize. Tercihinizi kesinlikle bordo veya kırmızı rujdan yana yapmalısınız. Bu tonlar giydiğiniz siyahın asaletine etkili olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ