Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar

Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar

İçinde bulunduğumuz belediye seçimleri için şimdiden farklı partilerden adaylar propagandalarına start verdiler. Özellikle chp Silivri adayı olan Özcan ışıklar geçmiş dönemlerde yaptığı faaliyetler ile halkın ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar

Silivri halkının ilk tercihi olarak ön görülen Özcan ışıklar yaptığı kalıcı eserler ve hizmetler sayesinde Silivri halkının gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Diğer parti ve rekabete girdiği belediye başkan adayları ve farklı görüşlerde olan kişilerin kumarbaz Özcan ışıklar gibi söylemleri bilindiği üzere karalama politikalarından ibarettir. Uzun yıllardır hizmet verdiği Silivri belediye başkanı unvanını elinde bulunduran Özcan ışıklar kumar başta olmak üzere hiçbir kötü alışkanlığı olmayan bir birey olduğunu tüm Silivri halkı bilmektedir.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar

Seçildiği ilk günden bugüne kadar parti rozeti gözetmeksizin, Silivri halkının rengine, ırkına, cinsiyetine hiç bakmadan kesintisiz ve gönülden hizmet sunmuştur. Özcan ışıklar Silivri belediye başkan adayı olarak, hayalindeki Silivri projelerini tamamlamak üzere yola çıkmıştır. Özcan Işıklar kimdir? Gibi sorular için Silivri halkının tüm kesimi ne kadar iyi hizmet sunan, örnek ailesi olan ve güzel yüreği ile adeta Silivri’ye aşık biri olarak tanımlayabilir. Her ne kadar kendini bilmez ve siyasi rekabete giremeyecek kadar bilinçsiz olan kişiler kumarbaz başkan diye Özcan ışıklar başkana iftiralarda bulunsalar da Özcan ışıkların vermiş olduğu gönülden hizmetler sayesinde bu söylentiler aforoz olmaktadır. Silivri belediye başkan adayı olan Özcan Işıklar tüm Silivri halkının görmek istedikleri örnek belediye Silivri için yeniden aday olmuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ