Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

SİLAHLI SALDIRIYA UĞRAMIŞ ÜNLÜ İSİMLER

SİLAHLI SALDIRIYA UĞRAMIŞ ÜNLÜ İSİMLER

O ışıltılı dünyanın içinde, gamsız, tasasız bir şekilde yaşadıklarını sandığımız Türk ünlüler, kim bilir hangi sorunlarla boğuşuyorlar. Kimi zaman bu sorunlar silahlı saldırıya uğrayacak kadar büyük olabiliyor. İşte o ünlülerden ilk 10’u.

SİLAHLI SALDIRIYA UĞRAMIŞ ÜNLÜ İSİMLER

İbrahim Tatlıses

İnşaat işçisiyken ünlenen, milyonların sevgilisi olan İbrahim Tatlıses 1990 yılında, kendisine kaset sözü verildiği halde, bu sözün yerine getirilmediği gerekçisi ile Maksim Gazinosu’nda silahlı saldırıya uğradı.

Bülent Ersoy

Türk Müziğinin divası Bülent Ersoy, Adana’da ki konseri sırasında bir izleyicinin isteğini yerine getirmediği için 1989 yılında vuruldu ve bir böbreği bu yüzden alındı.

Asena

İbo Show’un çekimlerine giderken, arabasından indiği sırada dizinden vurulan oryantal Asena, olayın hemen ardından hastaneye kaldırılmıştı. Bu olay olduğunda ise yıl 2003’ü gösteriyordu.

Muazzez Ersoy

Silahlı saldırıya uğramış ünlü isimler arasında Muazzez Ersoy da yerini almakta. 1998’in Ekim ayında, Edirne’ye konser vermek için giden Muazzez Ersoy, hayranının şampanya teklifini geri çevirmesinden dolayı silahlı saldırıya uğrayarak bacağından yaralanmıştı.

Özcan Deniz

2008 yılında Çeşme’de bir otelde verdiği bir konser sırasında, izleyici Mustafa Adaş’ın istediği Meleğim Şarkısını söylemediği gerekçesi ile Özcan Deniz, bacağından vurulmuştu.

Mehmet Ali Erbil

2005’te kimliği belirsiz kişiler tarafından, aracına binerken ateş açılan Mehmet Ali Erbil, şans eseri olaydan yara almadan kurtulmayı başarmıştı. Kurşunlar arabaya isabet etti.

Cem Özer

Hem oyuncu hem şovmen olan Cem Özer, 1992 yılında oynadığı bir kabare çıkışı sırasında, Maçka Oteli önünde silahlı saldırıya uğrayarak, ayağına iki kurşun isabet etmişti.

Erol Köse

Üsküdar’da nöbetçi eczane aramak için dışarı çıkan müzik yapımcısı Erol Köse, 31 Aralık 1999’da silahlı saldırıya uğramış ve ayağından yaralanmıştı.

Cengiz İmren

Fantezi Müziğin sevilen ismi Cengiz İmren, 2006 Mart ayında sahne aldığı bar çıkışında silahlı saldırıya uğradı ve bacağından yaralanarak ameliyata alındı.

İsmail Türüt

2001 yılında, sahne aldığı restoran çıkışında Tolga Bilgi tarafından ayağından vurulmuştu. Daha önce de Arto’yu vuran Bilgi, çok konuştuğu için vurduğunu söylemişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ