Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Sevgilinizin Ayrılmak İçin Verdiği Sinyaller

Sevgilinizin Ayrılmak İçin Verdiği Sinyaller

Uzun zamandır berabersiniz. Fakat bir şeyler ters gitmeye başladı. Sizden ayrılmak isteyip istemediğini bir türlü anlayamıyorsunuz. Size bu konu hakkında hiç bir şey söylemese de bazı sinyaller veriyor olabilir. Aşk birlikteliği artık zorunlu birlikteliğe dönüşüyor olabilir.  Gelin bu sinyallere beraber bakalım.

Sevgilinizin Ayrılmak İçin Verdiği Sinyaller

Umursamaz Tavırlar

Bir zamanlar birbirinize dokunmaktan büyük keyif alırken, artık el ele bile tutuşmuyorsanız bir şeyler ters gidiyor olabilir. Elbette bu tek başına yeterli bir durum değil. Fakat bazı parçalar bir araya gelince gerçek ortaya çıkacaktır. Eskiden gelecek hakkında hayaller kurarken, planlar yaparken mesela kaç çocuğunuz olacağını, nasıl bir evde oturacağınızı konuşurken, artık bunlardan hiç konuşmuyor musunuz? Ya da konu açtığınızda hemen değiştiriyor mu? Evet burada sorun var. Her şeyi konuşup tartıştığın, sorunları anlattığın ve fikir danıştığında seni can kulağı ile dinleyen kişi artık dinlemiyor ve umursamıyor mu? Bu da bir sinyal. Aşk hayatınız darbe alıyor.

Kavgaların Şekli Değişiyor

Eskiden kavga ederken zayıf yanlarını kullanmazken artık kullanıyorsa, hiç olmadık yerde tartışma çıkarıyorsa, seni rencide ediyorsa, hatalarını sürekli yüzüne vuruyorsa, seninle dalga geçmeye başladıysa, her şey için seni suçlamaya başladıysa, mutsuzluğunun kaynağı olarak seni gösteriyorsa, arkadaş ortamlarında veya ailenizin yanında sizinle kavga etmeye başladıysa gerçekten ortada büyük bir sorun var demektir. Ya da bunların tersine sizinle hiç konuşmayıp, sizinle tartışma gereği bile duymuyorsa ne yazık ki bu da kötü bir sinyaldir. Artık yalnız kalmak özgür olmak istediğini sık sık dile getiriyorsa bunlar ayrılık için bahaneler aradığı gösterir. Sizinle her şeyi paylaşırken artık hiç bir şeyden bahsetmiyorsa, yani sizinle konuşmuyorsa, olaylara ve sizinle ilgili konulara karşı bakışı değiştiyse evet ilişkinin sonuna gelmişsiniz demektir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ