Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

SEVGİLİNİZİ TANIMAK İÇİN ONA SORMANIZ GEREKEN SORULAR

SEVGİLİNİZİ TANIMAK İÇİN ONA SORMANIZ GEREKEN SORULAR

Hayatınızdaki kişi ilişkinize nasıl bakıyor? Sizin onda en etkileyici yönünüz hangisi? Ve birçok sormanız gereken soruları Modarazzi.com.tr farkıyla sizin için hazırladık.

SEVGİLİNİZİ TANIMAK İÇİN ONA SORMANIZ GEREKEN SORULAR

Partnerinizle birbirinizi tanımanın en doğru yolu doğru iletişim kurabilmektir. Her ne kadar da erkekler bu tarz sorulara pek yanıt vermek istemezlerse ve hatta onları gerse bile, siz kadınların bunu yapmak için kullanabileceğiniz formüller vardır. Örneğin partnerinize soracağınız soruları eğlenceli bir oyun şekline dönüştürebilirsiniz. Böylece partnerinizi çok daha iyi tanıyabilir ve size olan hislerini daha iyi anlayabilirsiniz.  Dikkat etmeniz gereken küçük bir ayrıntı var o da onu korkutup uzaklaştırmayacak sorular seçmeniz. İşte size önerilerimiz…

1: Beraberliğimiz Başlamadan Önce İlk Hamle Kimden Gelmişti?

Bunu sormak çok eğlenceli olacaktır. Aranızda güzel bir diyalog oluşacağından eminiz. Çünkü genelde ilk hamle için çiftler ilk hamleyi kendinden mi yoksa karşıdan mı geldiği konusunda farklı şekillerde hatırlayabilirler. Birlikte hafızalarınızı yoklayıp ilk hamlenin net cevabını bulmanız oldukça eğlenceli olacaktır.

2: Bende İlk İlgini Çeken Şey Neydi?

Eminiz ki bunu fazlasıyla merak ediyorsunuz. Öğrenmek için işte size fırsat.  Kadınlar bunun cevabını hep merak etmişlerdir. Ayrıca bu cevap sizi mutlu hissettirecektir.

3: Bizi Anlatan Şarkı Ne?

Erkeklerin hafızası genelde bu konularda biraz kötüdür. Belki de ilk tanıştığınız dönemde bu bizim şarkımız olsun dediğiniz bir şarkıyı unutmuş olabilirler. Belkide o güne kadar sizin bir şarkınız bile olmayabilir. Asla moralinizi bozmayın. O anda bile sizi mutlu etmek için panikleyerek bir şarkı bile seçebilir. Unutturmamak da sizin elinizde.

4: Sende Benim En Çok Sevdiğim Özellik Nedir?

Muhtemelen vereceği cevap fiziksel özelliği ya da karakteri olacaktır.  Tahmini doğru çıkmasa bile sonuçta sizin onda en çok sevdiğiniz özelliğini öğrenmiş olacaktır.

5: Sana Aldığım Hediyeler İçinde En Çok Beğendiğin Hangisi Oldu?

Vereceği cevap yüksek olasılıkla tüm aldığın hediyeleri çok beğendim olacaktır. En değer verdiğini öğrenmeye çalışın. Sonraki hediye seçimlerinde bu cevap işinizi kolaylaştıracaktır.

6: Sana Beni Sürekli Hatırlatan Şey Nedir?

Bu herşey olabilir. Bir film, bir kitap, bir yemek. Sizi ona hatırlatan bir şey mutlaka vardır.

7: Hoşuna Gitmeyen Davranışım Hangisi?

Bu soru belki de biraz tartışmanıza sebep olabilir. Olgun davranmanız gerekmektedir. Belki de hiç farkında olmadığınız bir sorunu çözersiniz.

8: Konuşurken En Fazla Hangi Kelimeyi Kullanıyorum?

İlişkinize kendinize tuttuğunuz bir ayna gibi bakınız. Belki de kendinizde fark edemediğiniz bir yönünüzü partnerinizden öğrenebilirsiniz.

9: Seni Sevdiğimi Nasıl Anlayabiliyorsun?

Tabii ki onu sevdiğinizi biliyor ama nasıl? İşte size aşkınızı ispatlayacak soru. Bu şekilde bunu öğrenebilirsiniz.

10: En Güzel Yaptığım Yemek Hangisidir?

Sizi gerçekten seven bir erkek tüm yemeklerinizi de sever. Ama mutlaka bir favorisi vardır. Bunu öğrenip özel günler için değerlendirebilirsiniz.

11: Seni En Çok Güldüren Hareketim Nedir?

Partnerinizden onu en çok güldüren hareketinizi öğrenmenizde fayda vardır. Bu sizi çok mutlu edecek ve ara sıra uygulamak da hoşunuza gidecektir.

12: Seni Tahrik Eden Bir Hareketim Var mı? Hangisi?

Belki de hiç farkında bile olmadığınız bir hareketiniz onun için özel bir çağrıdır.

13: Aklından Çıkmayan En Güzel Buluşmamız Hangisiydi?

Bu soru aynı şeylerden zevk alıyor musunuz yoksa zevkleriniz farklı yönlerde mi onu öğrenmenizi sağlayacaktır. Sizin için favori buluşma romantik bir yemek olabilir fakat partneriniz bir film izlemeyi mi tercih etmektedir? Öğrenmenizin yolu bu soruda gizli.

14: En Çok Beğendiğin Seks pozisyonumuz Ne?

Sağlıklı bir ilişkinin yolu isteklerinizi çekinmeden açıkça söylemek ve paylaşmaktan geçer.  Bunu gündeme getirmekten asla çekinmeyin.

15: Beni En Fazla Hangi Kıyafetlerle Beğeniyorsun?

Sizi Nasıl bir kıyafet içerisinde iken daha güzel ve çekici bulduğunu öğrenmekte fayda var. Özel zamanlarda hangi kıyafeti tercih etmeniz gerektiğini bu sayede öğrenirsiniz.

16: İlişkimizde Sabırsızlıkla Beklediğin Ve Umut Ettiğin En Önemli şey Nedir?

Bu partnerinizin ilişkinize nasıl baktığını öğrenmek için iyi bir yol. Belki sizinle tüm hayatı geçirmeyi planlıyor. Belkide daha kısa ilişkiler tercih eden biridir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ