Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Mehmet Ali Nuroğlu gibi isimlerin rol aldığı Ünlü yönetmen Osman Sınav’ın yönettiği Sen Anlat Karadeniz dizisi 24 Ocak Çarşamba günü ATV de yer almaya başladı.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi

Her biri birbirinden farklı karakterlerin bulunduğu Sen Anlat Karadeniz dizisinde, oldukça profesyonel oyuncular yer almaktadır. İşte Sen Anlar Karadeniz dizisinde ön plana çıkan oyuncular.

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları

Ulaş Tuna Astepe (Tahir Kaleli)

İzmit’te 1 Ocak 1988’de doğdu. Ulaş Tuna Astepe, lise eğitimini İstanbul Lisesi’nde tamamladı. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Tahir Kaleli’yi canlandırmaktadır.

İrem Helvacıoğlu (Nefes Zorlu)

2 Şubat 1990 yılında Almanya’da doğan sanatçı, uzun yıllar Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye yerleşti. İrem Helvacıoğlu kimdir? diye merak edenler için İrem Helvacıoğlu aslen Ankaralıdır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes Zorlu’yu canlandırmaktadır.

Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat Sayar)

7 Eylül 1979 tarihinde İstanbul’da doğan Mehmet Ali Nuroğlu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne eğitim gördü.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat Sayar’ı canlandırmaktadır.

Sinan Tuzcu (Mustafa Kaleli)

Sinan Tuzcu, 10 Temmuz 1977 tarihinde Gaziantep de dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği ön lisans eğitimi aldı. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro ana sanat dalından mezun oldu.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa Kaleli’yi canlandırmaktadır.

Gözde Kansu (Eyşan Sayar)

Gözde Kansu, 23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir’de doğdu. İzmir Tevfik Fikret Lisesinde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Eyşan Sayar’ı canlandırmaktadır.

Öykü Gürman (Asiye Kaleli)

Öykü Gürman, 4 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ortaokulu İstek Vakfı Acıbadem Lisesinde bitirdi. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuar’ını kazandı. Müzik eğitimine keman ve şan dersleri alarak devam etti. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye Kaleli’yi canlandırmaktadır.

Osman Sınav Kimdir?

Yapımcı, yönetmen, senarist ve reklamcıdır. Yerli dizi Sen anlat Karadeniz dizisinin yönetmenidir. Burdur‘da 1956 yılında doğdu.1975 yılında İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümü‘nü bitirdi. Osman Sınav, tekstil tasarımıyla da ilgilendiği için 1977‘de aynı okulun Uygulamalı Sanatlar Yüksek Okulu Tekstil Dizaynı bölümüne kaydını yaptırdı. İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Sinema Televizyon Enstitüsü’nde de eğitim gördü. Osman Sınav,1979 yılında mezun oldu.1990‘da Yalancı Şafak, Hünkârın Bir Günü geldi, Küçük Dünya ve Aşka Kimse Yok filmlerini çeken Sınav, 1993’de Süper Baba isimli gibi Türk dizileri için yönetmenlik yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ