Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Salon Modasında Yaz Havası

Salon Modasında Yaz Havası

İlerleyen internet teknolojisi sayesinde ve özellikle moda haberleri bakımından, birçok alanda moda olan trendler karşımıza çıkmakta. Yaz aylarının enerjik ve sıcak havasını evinizin odalarında da kullanabilir, aksesuarlarla ve küçük değişikliklerle evinize yaz sıcaklığını katabilirsiniz. En fazla kullandığınız odanız salonunuz için salonda yaz havası getirecek bazı önerileri sizlerle paylaşmak istedik. Yazın serin renkleri mavi ve tonları, yeşil ve tonları, sarı ve tonları salonda yaz havası yaratacak, bu tonlarda seçeceğiniz aksesuarlarda dekorasyona ayrı bir hava katacaktır.

Salon Modasında Yaz Havası

Evinize yaz havasını katmak için salonunuzda bulunan cam kenarlarına çiçekler yerleştirin. Yaz renklerini içeren saksılarla bu çiçekler salonunuza ferahlık katacaktır.

Koltuk yastıkları ile bir değişiklik yapabilirsiniz. Pastel tonlar, mavi, yeşil, mercan ve turkuaz yastıklarla koltuklarınızı süsleyebilirsiniz.

Koltukların üzerine koyacağınız yaz renkleri içeren şallar ve koltuk örtüleri koltuklarınıza ve salonunuza sıcak bir yaz havası katar.

Salon modasında yaz havası önerilerimiz içinde abajurlar da var. Eğer abajurların değişim zamanı geldiyse yaz renklerini çağrıştıran tasarımda, oda takımınızın renkleri ile bütünleşmiş abajurlar alabilirsiniz.

Halılar varsa hemen onlardan kurtulun. Kışın sıcak tutan halılara artık ihtiyaç yok. Salonda yaz havası için kilim tarzı hafif modelleri kullanın. Bej ve toprak renkte kilimler her tarza oldukça iyi uyum sağlar.

Duvara asacağınız bir ayna veya denizi anımsatan tablolar kullanabilirsiniz.

Salonda kullanabileceğiniz aksesuarlar örneğin deniz kabukları, süngerler mercanlar gibi aksesuarları bir tepsi içinde mumlarla süsleyerek çok güzel dekoratif eşyalar yaratabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ