Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Oriflame – Sağlığınız İçin Bir Adım Atın

Oriflame – Sağlığınız İçin Bir Adım Atın

Bir İsveç markası olan Oriflame, şimdi de sağlıklı ürünleri ile gündemde. Zaten bütün ürünleri doğal içeriklerden oluşan ve insan sağlığına zarar veren hiçbir madde içermeyen kozmetik ürünleri bilinen bir gerçek. Şimdi ise sağlık için ürettiği doğal içerikli ve sağlığa kesinlikle zararı bulunmayan multivitamin ürünleri ile hayatınızı daha yaşanır hale getirecek.

Oriflame – Sağlığınız İçin Bir Adım Atın

Peki multivitamin nedir?

Multivitamin, yiyeceklerin içerisinde bulunan ve vücudumuz için gerekli olan vitaminlerdir. Ancak bu vitaminleri günlük olarak düzenli bir şekilde almıyoruz. Burada vitamin tabletleri devreye giriyor. Özellikle vitamin eksikliğinin giderilmesinde, hastalıkların daha kolay atlatılmasında ve gebeliklerin gelişimleri için alınması gereken vitaminlerdir. Elbette tek başına hiç bir vitamin yeterli değildir. Sağlıklı beslenerek ve gerekli vitaminleri alarak daha sağlıklı yaşamanız mümkün. Oriflame multivitamin tabletleri ve Oriflame mineral takviye edici tabletler 10 mineral ve 12 vitamin içermektedir. Böylece beyin için gerekli olan DHA, enerji veren B vitamini ile bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayan D vitamini gibi vitaminler içermektedir.

Her Gün Alınabilir mi?

Oldukça güvenli olan bu vitaminler, kadın ve erkek vücudunun ihtiyaçlarına göre ayrı ayrı üretimiştir. Çünkü erkek ve kadın vücudu farklı işleyiş biçimine sahiptir. Paket üzerinde yazan günlük alınma miktarı aşılmamalıdır. Eğer kafanızda soru işaretleri varsa bir doktora danışabilirsiniz.

Multivitamin Tabletlerin Diğer Faydaları

Sağlığınız için bir adım atın – Oriflame başlıklı yazımıza devam ederken Oriflame multivitamin tabletleri, içeriğinde bulunan antioksidanlar sayesinde kolojen üretimini arttırarak cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Multivitaminler, yorgunluk hissinin giderilmesine yardımcı olarak gününüzün daha zinde geçmesine olanak sağlar. İçerisinde bulunan magnezyum mineralleri ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan vitaminlerin bulunması bizi hastalıklardan korumaya ve halsizlikten kurtulmamıza yardımcı olur. Oriflame Multivitamin tabletleri, beslenmeden kaynaklanan eksikleri tamamlayarak vücudun normal çalışmasına yardımcı olur. Ayrıca spor yapanların, spordan sonra alacakları multivitaminler sayesinde vücudun ihtiyacı olan D vitamini, magnezyum ve kalsiyum gibi minerallerin karşılanmasını sağlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ