Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Online Moda Haberleri Sitesi

Online Moda Haberleri Sitesi

Moda Haberleri dünyada ve Türkiye’de en çok okunan haberlerdir. Özellikle haberler denilince kadınlarımızın ilk aklına gelen moda haberleridir.

Online Moda Haberleri Sitesi

Yatağınızda alışveriş yapmak, özenle paketlenip size ulaşmış o hediye paketini heyecanla açmak. Bir çoğumuz hala önyargılı olsa da çoğumuz online alışveriş yapmayı seviyoruz. Hem Türkiye’de, hem global moda sektöründe en popüler internet alışverişi sitelerine göz gezdirdik.

Aktif Moda Haberleri

Aktif Moda Haberleri

Aktif Moda Haberleri

Moda Sektöründen En Popüler E-Ticaret Siteleri

  • Trendyol

Moda Sitesi, Trendyol, Demet Mutlu tarafından kuruldu. Kısa bir sürede Türkiye’nin vazgeçilmez online alışveriş adreslerinden biri haline geldi. The Business of Fashion’ın Moda Dünyasındaki En Başarılı 500 isim listesinde gösteriliyor. Trendyol, E-Ticaret Mag’in raporuna göre, Türkiye’de online alışveriş yapan kadınların %70’ine ulaşıyor.

  • Asos

Asos, online alışverişin en köklü ve eski sitelerinden biridir. 2000 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Tüm dünyada online alışveriş denince ilk akla gelen isimlerdendir. Asos, yaklaşık 800’den fazla markanın olduğu bir sitedir. Aynı zamanda İngiltere’den 140 ülkeye gönderim yapıyor. Asos’un bir çoklarımızı çeken yanı çok çeşitli bir fiyat politikasına sahip oluşu ve genç bir kitleye hitap ediyor oluşu.

  • BEYMEN

Türk lüks müşterisinin vazgeçilmez adresi , beymen.com. 80 bin den fazla ürün beymen.com’da satılmaktadır. Pratik site tasarımı Beymen.com’da müşterilerin en rahat yararlandığı özelliklerden biri oluyor.

  •  Luisa Via Roma

1930 yılında Floransa’nın Via Roma sokağında kurulan Luisa via Roma, önceleri sadece şapka satan bir mağaza olarak başlıyor. Zamanla şapkadan başka ürün çeşitlerine geçilerek Luisa Via Roma adını alan mağaza bir çeşit lüks ürün mağazası. Hatta işin biraz tarihsel kısmına bakarsak Kenzo markasını Avrupa’ya getiren ilk mağaza olduğunu da söyleyebiliriz.

  • Net – A- Porter

Yurtdışında online lüks alışverişin adresi e Net-a- Porter ilk akla gelen isim oluyor. 650’den fazla markanın yer aldığı Net-a-Porter’de alışveriş yapmak başlı başına bir deneyim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ