Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

OĞLAK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

OĞLAK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İş dünyası, hayatımızı maddi-manevi etkileyerek yön verir. İş dünyasında oluşan olumlu veya olumsuz olaylar, bizim ve sevdiklerimizin mutlu olamasında ve mutsuz olmasında belirleyici bir faktördür. Seçtiğimiz işin burç özelliklerine göre olması, işin zor veya kolay gelmesinde oldukça etkilidir.

OĞLAK BURCUNA uygun mesleklerde dikkat edilmesi gerekenler:

OĞLAK BURCUNA UYGUN MESLEKLER

Otorite, disiplin ve sabır gerektiren alanlarda çalışan ve işveren olarak başarılı olurlar. Oldukça adaletli davranmaya özen gösterirler. Çok kuralcıdırlar ve kesinlikle taviz vermezler. Yenilik, serilik ve çabukluk gerektiren işler oğlaklara uygun değildir. Ayrıntılara önem verirler ve bunun için bol zamana ihtiyaç duyarlar. Oğlaklar bir tek konuda çok başarılıdır. O da yöneticilik. Üretim, ticaret, müdürlük, şeflik, oto alım ve satımı, iş adamlığı, çiftçilik, mühendislik, astronomi, matematik, bilimsel çalışmalar, hesap uzmanlığı, disiplin ve emir gerektiren işler, askerlik konularında çok başarılı olurlar. Duygusal değildirler. Dik kafalı ve ciddidirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ