Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

MODARAZZİ MARKA ÖNERİSİ – PAŞABAHÇE MAĞAZALARI

Modarazzi.com.tr olarak elimizden geldiğince sizlere Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli markalarını tanıtıyoruz, sizlere Modarazzi Marka Önerisi Paşabahçe Mağazaları hakkında bilgi aktarmaya çalışacağız. Paşabahçe Mağazaları A.Ş. Şişecam Cam Ev Eşyası Grubu’nun zincir ihtisas mağazacılığı iş bünyesinde bulundurmaktadır. Atatürk’ün direktifi doğrultusunda 1935 senesinde Türkiye iş Bankası tarafından ülkenin temel cam ürün ihtiyacını karşılamak adına Paşabahçe mağazaları ilk kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

MODARAZZİ MARKA ÖNERİSİ – PAŞABAHÇE MAĞAZALARI

Kurulduğu zaman şirketin adı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Anonim Sosyetesi diye tescil edilir. Şişecam’ın mağazacılık faaliyetleri 1957 yılında Paşabahçe Ticaret Ltd. Şti.’nin kuruluşu ve İstanbul Beyoğlu ve Ankara mağazalarının açılmasıyla başlar.
Paşabahçe Mağazaları perakende satışın yanı sıra, toptan satışı ile de ilgilenince toptan satış ve Pazar payı giderek arttı.1982 yılında perakende mağazacılıkta faaliyet için Paşabahçe Perakende Satışlar Ltd. Şti. kurulur. Şirketin unvanı 1998 yılında Paşabahçe Mağazaları A.Ş. olarak değiştirilir.

2000 yılından sonra sürdürülen ‘Yenilenme Projesi’ ile ise mağazacılık anlayışı ve buna bağlı olarak dekorasyon, sunum, satış şekilleri, ürün ve personel yapısı köklü bir şekilde değişir.  Bu proje ile ürünlerde fonksiyonelliğin yanı sıra çağdaş çizgilere, modern sofra ve mutfakların ihtiyaçlarına ağırlık verilip ürün yelpazesi yenilenir. Bu dönemde geliştirilen Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları ise, kültür mirasımızı oluşturan değerleri, sınırlı bir sayıda üretimle günümüze getirmektedir.

Modarazzi Marka önerisi Paşabahçe Mağazaları günümüzde ‘Yaşam’ & ‘Butik’ dekoratif, seramik, konsepti cam, porselen, çelik sofra, ahşap ve mutfak eşyalarının yanında muhteşem ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Paşabahçe Mağazaları, günümüzde Türkiye’de 12 ilde ve 46 lokasyonda, İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 48 mağaza ile hizmet vermektedir.

FARKLI TASARIMLARLA PAŞABAHÇE ÜRÜNLERİ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ