Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

MODA RENGİNİZİ BURCUNUZA GÖRE BELİRLEYİN

MODA RENGİNİZİ BURCUNUZA GÖRE BELİRLEYİN

Siz de günlük burç yorumlarını okumadan çıkmayanlardan mısınız? Evet birçok kişi için günlük burcunu mutlaka okur. Hatta buna göre hareket edenler mevcut ve moda trendlerini bile burçlara göre belirleyenler vardır. Elbette burçlara inanmayanlar da var, fakat burçların özelliklerine bakıldığında, hemen herkesin ‘’tam beni anlatıyor’’ dediğine çok şahit olmuşuzdur. Özellikle de renkler konusunda oldukça başarılı yorumlar var, hangi burcun, hangi rengi olduğunu bilmek biraz şaşırtıcı. Bugün burçların renklerine değinmek istiyoruz.

MODA RENGİNİZİ BURCUNUZA GÖRE BELİRLEYİN

Koç Burcunun Rengi

Her ne kadar siyahı da sevseler, asıl renkleri kırmızı ve kırmızının tonlarıdır. Bu sayede kendilerini daha iyi ifade ediyorlar. Kırmızı tonlarda kıyafet seçmekte oldukça başarılılar.

Boğa Burcunun Rengi

Boğa burcu da kırmızıyı sever. Fakat, renkleri doğanın rengi olan yeşildir. Mavi, pembe ve turuncuyu oldukça severler. Bu renkleri kıyafetlerinde görmeniz mümkün.

İkizler Burcunun Rengi

Sıcak renkler olan turuncu ve sarıyı çok severler. Kıyafet dahi tercih ettikleri renklerdir. Moda renginizi burcunuza göre belirleyin ve özellikle sarı rengin size yakın olmasından dolayı daha çok tercih etmeye çalışın.

Yengeç Burcunun Rengi

Gümüşümsü ve beyaz rengi çok severler. Beyaz renkli çiçekler ve kıyafetleri seçerler.

Aslan Burcunun Rengi

Sarı ve tonları, turuncu renkler sevdikleri renklerdir. Altın rengini kıyafetlerinde ve aksesuarlarında sıkça kullanırlar.

Başak Burcunun Rengi

Toprak renklerini, yeşil, sarı ve sarı tonlarını tercih ederler. Bu renkleri kıyafet ve aksesuar seçimlerinde kullanırlar.

Terazi Burcunun Rengi

Pastel, gri ve mavi tonlarını oldukça severler. Kıyafet seçimleri genellikle bu tonlarda olur.

Akrep Burcunun Rengi

Moda renginizi burcunuza göre belirleyin yazımıza Akrep burcu ile devam edelim. Kırmızı ve siyah vazgeçilmez renkleridir. Zaten birbirine uyumlu olan bu renkleri kıyafetlerinde bol bol kullanırlar.

Yay Burcunun Rengi

Kırmızı, mavi, turuncu, leylak ve turkuaz en sevdikleri renklerdir. Oldukça geniş bir renk yelpazesi olan yay burçları, bunu kıyafetlerine de yansıtırlar.

Oğlak Burcunun Rengi

Pastel renkler, kahverengi, mavi, yeşil, lacivert ve mavi. Kıyafet seçimlerinde gri ve mavi tonlarını kullanırlar.

Kova Burcunun Rengi

Mor, metalik renkler, mavi renk sevdikleri renklerdir. Elektrik mavisi ile kendilerini rahatça ifade edebilirler.

Balık Burcunun Rengi

Uçuk yeşil, beyaz, mavi ve eflatun rengi onların rengidir. Kıyafet seçimlerinde de bu renkleri kullanırlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ