Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Misafir Odası Dekorasyonunda 2017-2018 Önerileri

Misafir Odası Dekorasyonunda 2017-2018 Önerileri

Misafir Odası Dekorasyonunda 2017 – 2018 Önerileri
Tüm insanlar oturacağı evde güzel bir ortam şekli yaratmak ve yarattığı bu hoş ortamda yaşamak ve misafirlerini ağırlamak ister. Yapılan dekorasyon işleri, birbiriyle uyumu ve  uyumun ortama nasıl bir hava katacağının iyi hesaplanması gereklidir. İşe evinizde misafir odası olarak kullanacağınız alanın büyüklüğünü hesaplayarak başlamalısınız. Odanız eğer büyük ise seçeceğiniz eşyalar da kesinlikle büyük ve gösterişli olmalıdırlar. Böylece misafir odanız bu gösterişli ortamı rahatlıkla kaldırabilecek ve odanın içi bomboş kalmayacaktır. Dekorasyon açısından normal boy misafir odaları en rahat dizayn edilen odalardır. içinde bulunduğumuz 2018 yılı için birçok firma şimdiden yeni dekor modelleri üzerine çalışmalarına hız vermekteler, özellikle 2018 dekorasyon modası oldukça hoş bir dekorasyon modası olacağı kesin.

Orta boyda olan misafir odalarının köşe kenarlarında yapacağınız küçük hileler ile odayı daha büyük göstermenize yardımcı olacaktır. Evinizde misafir odanız küçükse alanı daha büyük ve ferah göstermek için koltuk alırken L koltuk takımlarından tercih etmeniz sizin için çok daha iyi bir seçenek olacaktır. Ayrıca duvarlarınızı hem açık renklere boyatıp hem de ve oda içinde ayna gibi yansıtıcı dekor ürünleri kullanarak odanızı olduğundan da büyük gösterebilirsiniz. Küçük misafir odalarını boyarken tek renk kullanmaya özen gösteriniz. Eşyalarınızı ise canlı renkler seçerek daha ferah ve hoş bir ortam yaratabilirsiniz.

Misafir odasını dizayn ederken nasıl bit hava yaratmak istediğiniz oldukça çok önemlidir. Örnek vermek gerekirse, sade ve asil bir misafir odası oluşturmak isterseniz bunun için gerekli olan parçaları bir araya getirmeniz gerekli. Önce odanızın duvar rengini silver tonlarında ya da varak alt yapılı olan altın sarısı tonlarında kullanmalısınız. Doğal tonlarda tercih edilen simli duvar kâğıtları ve altın rengi işlemeler ile birleştirilirse çok asil bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Duvarların renginden sonra ise sıra kullanılacak olan eşyalardır. Çok klasik görünümlü fakat modern parçalar seçmeye itina gösteriniz. Parçalar doğru yerlere yerleştirildiğinde ve doğru şekilde koyulduğunda misafir odanız son derece hoş görünüm kazanacaktır. Umarız Misafir Odası 2017 – 2018 Dekorasyon Önerileri yazımız işinize yaramıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ