Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

MERAK EDENLER İÇİN AURA VE ÇAKRA NEDİR?

MERAK EDENLER İÇİN AURA VE ÇAKRA NEDİR?

MERAK EDENLER İÇİN AURA VE ÇAKRA NEDİR?

Vücudun verimliliği ne kadar artarsa, hisleriniz ve parlak sonuçlar elde etmek için zekanızı kullanma şekliniz de o oranda iyileşir. Önce enerjinin vücudunuzdaki önemini bilmelisiniz. bunu nasıl mı yapabilirsiniz? Elbette ki aura ve çakra analiziyle. Peki Aura ve Çakra nedir?

MERAK EDENLER İÇİN AURA VE ÇAKRA NEDİR?

Aura Nedir?

Her varlık, aura denen enerji tabakasıyla çevrilidir. Canlıların bedeni etrafında yer alır ve uzun süreli elektrik akımları olarak alan oluşturan elektro manyetiklerdir. Bu elektrik dalgaları, birçok renkte frekanslardır. Bu frekanslar çakralarla da yakından ilişkilidir.

Aura nedir? Eterik, zihinsel ve duygusal ruhsal olarak farklı tabakalar oluşturur. Bütün aura alanlarının kendi titreşim frekansları bulunur. Hepsi de kendi frekans sınırları içindeki bir enerji hareketine sahip, ayrı değil, birbirleri içinde yayılırlar. Frekans alanları genişleyip yükseldikçe, farkındalığın yüksek şekillerine ulaşılmaktadır.

Kendimizi korumak, bu enerji tabakalarını güçlendirmek mümkün ve gereklidir. Rahatsızlık önce aura tabakasında belirir ve fiziksel bedene doğru yönlenir. Aura tabakaları koruma görevi gördüğünden aura güçsüzse istemeden enerjileri toplayarak, enerji alanımızı daraltırız ve bizi hastalıklı bir hale getirebilir.

Şimdi de Çakra Nedir Ona Bakalım

Vücudumuz üzerinde, çakra ismi verilen enerji merkezleri bulunmaktadır, çakra farklı frekanstaki bir enerjinin bedenimize giriş kapısı diyebiliriz. Bu enerji kanalları da insan bedeninde yaşam enerjisi dolaştırıp enerji akışını dengelemektedir. Bu kapılardan birinde tıkanma olursa, bedenin enerji alımı güçleşmekte ve problemler başlar. Çünkü bedenimizi besleyen enerji gereksimi kısıtlanmış olur ve çakralar düzgün çalışmadığı zaman beden sağlığını korumakta oldukça zorlanır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ