Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Lefkoşa Bölgesinin En Seçkin Erkek Berber Salonu DEMİR BERBER SALONU

Cengiz Demir yönetimindeki Demir Berber Salonu, saç ve sakal kesiminde kaliteli hizmet sunan seçkin bir Lefkoşa berber salonudur.

Lefkoşa Bölgesinin En Seçkin Erkek Berber Salonu DEMİR BERBER SALONU

Sevgili Beyler, berber seçiminiz yaşam kaliteniz için oldukça önemlidir. Berberiniz, sadece saç ve sakal traşınızı yapan kişi değildir. Berberiniz, saçınızın veya sakalınızın değişiklerini takip edip sizi yönlendirebilen, tüm ihtiyaçları tespit edip, size uygun bakım ürünleri  ile saç ve sakal  sağlığınızı korumaya yardımcı olan kişidir. Saç ve sakalınız fiziksel görünümünüz için en önemli aksesuarlar olduğundan, berber seçiminiz oldukça önemlidir.

Demir Berber Salonu,  hijyen kurallarına uyan ve sağlığa uygun malzemeler  kullanmaya özel hassasiyet göstermektedir. Her müşteri için özel havlu ve ekipman sunulmaktadır. Berber seçiminde beceri ve ustalık deneyimi kadar, kullanılan ürünlerin profesyonel ürünler olması da çok önemlidir. Lefkoşa Demir Berber Salonunda sağlıklı ve kaliteli malzemeleri kullanılmamaktadır.

Demir Berber Salonu bilgi ve tecrübesiyle, daha iyi bir imaj için yenilikçi, yaratıcı ve enerjik saç kesimleri ve tasarımları sunmaktadır.

Demir Berber Salonu Lefkoşa genelinde en güvenilir berber hizmetleri vermeyi başarmıştır.

Demir Berber  Salonu, evinizdeki rahatlığı aratmayacak şekilde hizmet vermektedir. En iyi ürün kalitesiyle, hizmetten  ödün vermediği dürüstlüğüyle misafirlerini ağırlamaktadır. “7′den 70′e Tüm Müşterilerimiz Özeldir” ilkesi ile yoluna devam eden salonumuz, profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti konularından taviz vermeden A sınıfı kalite standartlarında sizleri bekliyor…

Demir Berber Salonu – Direktör Cengiz DEMİR

Hasan İğneci sokak. İşlek Apartmanı. Dükkan: B
Küçük Kaymaklı / LEFKOŞA
Telefon: 0533 832 57 40

LEFKOŞA DEMİR BERBER SALONU

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ