Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

KOVA BURCUNA UYGUN MESLEKLER

KOVA BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İş hayatımız, normal hayatımıza büyük etki eder ve büyük kısmını kapsar. Gelin hep birlikte burçlara uygun meslekleri inceleyelim.

İş yaşantısı, kendi yaşantımızda maddi-manevi anlamda etkileyici bir rol oynar. İş yaşamında yaşanan olumlu ve olumsuz gelişmeler, mutlu veya mutsuz olmak hem bizi hem sevdiklerimizi oldukça etkiler. Bu yüzden işlerin bazıları zor bazıları ise kolay gelir.

KOVA BURCUNA uygun meslek seçiminde aranan özellikler:

KOVA BURCUNA UYGUN MESLEKLER

İleri görüşlüdür. Yenilikçilerdir ve devrimci kişiliklerini ortaya koyabilecekleri alanlarda etkilidirler. Yeni buluşlar yapmayı sever, öğrenmeyi sever ve aynı zamanda öğretmeyi de sever. Kendisine özgü bir stili vardır. Toplumsal refahı önemser, araştırmacıdır, hayatı kolay hale getirmek için uğraşır ve bilim adamı olabilirler. Yeni buluşlara imza atarlar. Tıpta oldukça başarılıdır. Bilgisayar, elektronik, teknoloji, uzay, astroloji, fotoğrafçılık, havacılık ve tıp alanında iyi işler başarabilirler. İfade yetenekleri yüksektir. Düşüncelerini başkalarına çok iyi aktarabilirler. Sendikacı, yazar, öğretmen, konuşmacı, iyi bir dinleyici, rehber ve psikolog, mucit ve astronot olabilirler. Her anlamda ve alanda akıllarını çok iyi kullanırlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ