Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

KOT PANTOLON ALIRKEN ÖNCELİKLE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

KOT PANTOLON ALIRKEN ÖNCELİKLE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Kot pantolon seçimi gerek bayanlar için, gerekse erkekler için oldukça önemlidir, almak istediğiniz kot pantolonu bedeninize uyumlu olması, size yakışması en önemli husustur. Gelin birlikte kot pantolon alırken öncelikle nelere dikkat edilmelidir ayrıntısı ile inceleyelim.

Alışveriş Yapmadan Önce Mutlaka Bedeninizi Ölçün

Birçok marka, kotları bel ölçüsüne göre bedenlendirir. Bu bel ölçüsünün çok fazla değişiklik göstermemesinden kaynaklanır. İç dikişleri kontrol ederek kasıktan kotun bittiği kısma kadar ölçün. Ayrıca kotun rengini de dikkate almakta fayda vardır. Koyu renkte olan kotlar her sezon üretilmekte olup bütün vücut tiplerini olduğundan daha zayıf gösteren ürünlerdir. Bunu göz önünde bulundurun.

Denemeden Kot Almayın

Alacağınız kotu mutlaka denemeden mağazadan çıkmayın. Deneme kabininde giydiğiniz kotu her açıdan değerlendirin. Kotla rahat hareket edebilmelisiniz. Ayrıca kalçanız da nasıl durduğuna mutlaka bakarak öyle almalısınız.


Büyük Bedene Sahipseniz Seçeceğiniz Model Kendi Vücut Şeklinize Göre Olmalıdır

Bedeninizi tanımanız ve kendi bedeninize göre kot seçmeniz oldukça önemlidir. Yapacağınız iyi bir seçimle kıvrımlarınızı güzel ve şekilli gösterebilirsiniz. Uzun boylu ve kıvrımlıysanız skinny kot, kısa boylu ve kıvrımlıysanız detaysız bilekte biten kotları tercih etmelisiniz.

Uzun Boylu Kadınlar Online Alışverişte Daha Şanslı

Ölçülerini doğru bilen kadınlar  online alışveriş ortamında daha şanslılar.  Uzun bacaklı kadınlar için skinny kotlar  güzel bir görünüm verir. Kot bacak boyunuza kısa gelse bile paçaları kıvırarak cool bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Kısa Boylu Kadınların Seçimi Yüksek Belli Kotlar Olmalıdır

Kısa boylu bayanların en çok dikkat edeceği husus kotun iç dikiş ve paça genişliğidir. Alışveriş yaparken bunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ