Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Koç Burcu Kadını Ve Özellikleri (21 Mart – 21 Nisan)

Koç Burcu Kadını Ve Özellikleri (21 Mart – 21 Nisan)

Koç Burcu Kadını Ve Özellikleri (21 Mart – 21 Nisan)

Koç burcu kadınları asil kadınlardır. Çok zeki ve her türlü olayı kendi avatajlarına çevirebilirler. Sosyal insanlardır ve cana yakınlardır. Enerjisi yüksek, mutlu olmayı ve mutlu etmeyi sever. Ancak özgüveni eksiktir. Kendinden fazla memnun değildir.

Koç Burcu Kadınları Çok Yardımsever İnsanlardır

Akıllı olduklarından akıl ve tavsiye vermeyi oldukça seven insanlardır. Söylediklerinin dinlenmesi ve ciddiye alınması hoşlarına gider. Hayvanları, birilerine destek olmayı çok severler. Fakat bu iyi niyetleri yüzünden fazlaca kırılmışlardır. Yine de kin tutmazlar.

Beğenilmek Onları Mutlu Eder

Beğenilmek, ilgi görmek onları çok mutlu eden şeylerdir. Arkadaşlıklara çok önem verir ve onlarla vakit geçirmeyi sever. Sevdiği işi yapmak ister. Kendisi ilgiyi secdiği gibi ilgi göstemeyi de sever. Duygusal insanlardır. Söyleyecekleri sözleri uzatmadan fakat kırmadan söylemeye çalışırlar. Bazen yani damarına basarsanız sinirli biri olabilir. Karşısındaki kişiye güvenmek ister. Şüpheci, bazen de bencil davranabilir. Hatalarının farkına varmayı bilir.

Koç Burcu Kadınları Kafalarına Koyduklarını Yaparlar

Bir şeyi istemeleri yeter. Onun için ellerinden geleni yapmaktan kaçınmazlar. Çok azimlilidirler. Biraz savurganlardır ve çevrelerindeki insanlar için harcama yapmaktan çekinmezler. Para harcamayı çok severler. İnsanlara çok kolay ayak uydururlar. Anlık kararlar verebilirler. Enerjileri ve cazibeleri sayesinde oldukça ilgi gören kadınlardır. Zekice şakalar yaparlar.

Alıngan Bir Yapıya Sahiplerdir

Koç burcu kadını ve özellikleri yazımıza devam ederken alıngan olduklarını söylemeden olmaz. Evet oldukça alıngan kadınlardır. Hem anaç hem de özgür olmayı severler. Yaptığı her işin mükemmel olması için uğraşır. Her şeyin yolunda gitmesi için çaba gösterir. Çok sabırlı olmasının yanında, patladı mı fena patlar. Çok kıskançtır. Aslında sadık biridir. Ama ciddi bir ilişki içinde değilse çok da umursamaz. O yüzden ilişkilerinde sorunlar yaşayabilir.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ