Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Ateş grubunda olan Koç burcu kadını, oldukça renkli kıyafetler giyinmeyi sever. Kırmızının her tonunu çok sever. Cansız renklerden kesinlikle hoşlanmaz.

Koç Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Ateş grubunda olan Koç burcu kadını, oldukça renkli kıyafetler giyinmeyi sever. Kırmızının her tonunu çok sever. Cansız renklerden kesinlikle hoşlanmaz. Giyim tarzı ile büyük bir özgüven sahibi olduğunu hemen anlarsınız. Hem görüntüsü hem de kişiliği ile insanlarda etki bırakır. En son trendleri takip ederek modayı yakalamaya çalışır. Koç kadını, diğer alanlardaki gibi alışveriş ve moda konusunda da önde ve korkusuzdur. Kırmızı, siyah ve beyazı çok sever. Bunun yanında deri kıyafetlere bayılır.

Atletik ve fit görünmeye özen gösterir. Vücudunun hatlarını belli eden dar kıyafetler giyinmeyi sever. Hareketli bir yapısı olduğundan yaya veya arabayla olsun topuklu ayakkabı ve uzun etekler giyinmeyi tercih etmez. Hızının düşmesine izin vermez. Topuklu ayakkabı giyindiğinde ise kendisine yakıştırır. İçinde her şeyinin olduğu bir çantası olur. Ellerinde çanta olması şarttır. Aksesuar koç kadını için önemlidir. Bu aksesuarlar genellikle tuttuğu takımın şapkası veya logosu olan herhangi bir şey olabilir. Saç rengi de çarpıcı olmalıdır. Dövmeden hoşlanırlar.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ