Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

KKTC Seyahat Rehberi

KKTC Seyahat Rehberi

Özellikle yaz mevsimi gelip çattığında tatil için düşünülebilecek en güzel yerlerden birisi Kıbrıs’tır.

KKTC Seyahat Rehberi

Yılın oniki ayında size sunulan kesintisiz eğlencenin yanında, coğrafi güzelliği ve tarihi dokusuyla da sizi adeta büyülüyor.  Her alanda yaşattığı olanaklarla iyi bir gezi rotası olduğunu kanıtlıyor. Dört yanı mavi sularla çevrili bu cennet adaya yapacağınız seyahati birbirinden güzel gezi programları ile ödüllendire bilirsiniz.

Seyahat programınıza başlarken mutlaka KKTC Seyahat Rehberi konulu araştırmanızı iyi yapmanızı öneriyoruz. Kıbrıs Adası‘nın orta yerinde yer alan başkent Lefkoşa adanın merkezi konumunda yer alsa da seyahat  programınızı bu şehirle sınırlı tutmayın. Güzel bir liman şehri olan Gazimağusa Avrupa’daki Orta Çağ mimarisinin en iyi örneklerinden birini teşkil ediyor. Gazimağusa şehri geçmişten günümüze koruduğu tarihi kültürel dokusuyla sizi zaman yolculuğuna çıkartacaktır. Tatil planınızı yaz aylarına denk getirdiniz ise yine bir liman şehri olan Girne otelleri, sahili ve sabaha kadar süren eğlence hayatıyla büyüleyecektir. Ayrıca tıpkı her şehirde olduğu gibi Girne’nin de eşsiz tarihi kültürel dokusu gezi programınızın en üst seviyede yaşanmasını sağlayacaktır. Karpaz bölgesine gittiğiniz zaman bozulmamış coğrafi konumu ve dünyanın sayılı plajlarından biri olan Altın Sahil size cennette olduğunuz hissini verecektir.

En Güzel Kıbrıs Tatili

En Güzel Kıbrıs Tatili

En Güzel Kıbrıs Tatili

KKTC tatilinizi cazip ve olağanüstü güzel hale getiren en önemli detaylardan bir tanesi Kıbrıs Adası’nın tüm yıl boyunca ılık bir mevsime sahip olmasıdır. En Güzel Kıbrıs Tatili yaşamak isteyenlerin ılık bir iklimde tarihi ve doğal güzelliklerle dolu KKTC adası her mevsimde rahatlıkla tatil programlarına koymalarını tavsiye ediyoruz.  Özellikle Türkiye ile arasında yaşanan ulaşım kolaylığı, sürenin kısalığı, deniz ve hava ulaşımındaki rahatlık birçok seyahat acentesinin tatil programlarının ilk sıralarında yer almasına neden olmuştur.  Masmavi sularında sıcak yaz aylarında serinlemek, her türlü bütçeye uygun otel ve konaklama imkanları ile konforu yaşamak, tarihi yapılarının içinde dolaşmak ve alışveriş zevkini yaşamak için En Güzel Kıbrıs Tatili KKTC olmalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ