Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ OLAN KISA TOPUKLU BOT TRENDİ

Kışa girmeye hazırlandığımız bu günlerde kış sezonunun en fazla konuşulacak 2018 bot modelleri vitrinlerde ki yerlerini almaya başladı. Geçtiğimiz bahar ve yaz aylarında da farklı bot modellerinin sokak modasında yer aldığını gördük. Rahat kullanımları ve Cool bir hava katması açısından kısa bot trendi 2018 kışında da kısa topuklu bot trendi olarak karşımıza çıkıyor.

Eğer kısa bir bota sahipsiniz muhtemelen kış mevsiminde vazgeçilmezler’iniz arasında yer alacaktır. Peki bu kadar yoğun şekilde kullandığınız kısa botların yeni trendleri nedir merak ediyor musunuz? Modarazzi.com.tr olarak kısa topuklu bot trendi hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

KIŞ AYLARININ VAZGEÇİLMEZİ OLAN KISA TOPUKLU BOT TRENDİ

2018 kış sezonunda bot modellerinde tüm dikkatler topuklarda, sadece 2018 kışı için değil, daha şimdiden 2019 bot modelleri bile büyük merak konusu olmuştur. Kısa topuklu bot modelleri, ince veya koni olarak karşımıza çıkıyorlar ve sezonun en iyi trendi konumundalar. Özellikle sivri burun kısa botlar sezonun gözdesi konumunda yer almakta. Bu yeni trend kısa topuklardan dolayı rahatlık, stiletto formu sayesinde de şıklığı sunuyor.

Kısa bot modellerini giymeye alışkın olmanızdan dolayı yeni sezon kısa topuklu bot trendini rahat kullanabileceğinizi düşünüyoruz. Küçük bir hatırlatmada fayda var. Eğer bacak boyunuz kısa ise botun bitiş noktası ile bitiş ağzının genişliği çok önemlidir. Yanlış bir seçim yapmanız halinde olduğunuzdan daha kısa görünebilirsiniz. Bu trend de topuk da kısaldığı için dikkatli seçim yapmanızda fayda var. Sizler için derlediğimiz birbirinden farklı kısa topuklu bot modellerini inceleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ