Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Kıbrıs Moda Haberleri

Kıbrıs Moda Haberleri

Moda haberleri, Kıbrıs adasında da ön plandadır. Her basın yayın kuruluşunda ve internet sitelerinde moda ile ilgili birçok haber bulunmaktadır. Özellikle son dönemlerde Kıbrıs haberleri vasıtasıyla birçok yerel haber sitesi, moda hakkında birçok önemli haber paylaşmaktadır.

Kıbrıs Moda Haberleri

Modaya Yepyeni Enerji

Uzun yıllar podyumların aranan yüzü olan Elif Gedikoğlu, şimdilerde moda da bir markaya dönüşmüş bir isim. Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Sahne ve kostüm alanında işin fabrikasından gelmiş bir isimdir. Yurt dışında Moda ve Modellik kariyerinin ardından sahip olduğu tecrübelerini Türk moda dünyasına İstanbul Nişantaşı’nda faaliyete geçirdiği moda evi ile aktarmaya başladı.

Moda ve Astroloji kimilerine göre çok başka alanlar. Ünlü moda tasarımcısı Elif Gedikoğlu ve astroloji uzmanı Seda Turan yenilikçi ve yaratıcı bir ortaklığa imza attılar.

Tasarımcı Gamze Kavlak’tan Muhteşem Kıyafetler

Moda dünyasının genç ve başarılı tasarımcılarından Gamze Kavlak Kırım, 2015 yılında çıkardığı G By Gamze Kavlak markası ile moda dünyasına adım attı. Plaj kıyafetleri tasarlayarak ilk koleksiyonunu gerçekleştiren Kırım daha sonraki koleksiyonlarında günlük hayatta rahatça kullanılabilen tasarımlar yarattı.

KKTC Moda Haberleri

KKTC Moda Haberleri

KKTC Moda Haberleri

KKTC Haberleri aracılığıyla edinilen bilgiye göre, İstanbul’un ünlü modacılarından Hakan Başak, Kuzey Kıbrıs’taki ikinci mağazasını Merit Royal Hotel’de açtı. İstanbul Nişantaşı’nda bir mağazası bulunan Hakan Başak, Kuzey Kıbrıs’ta ikinci mağazasını açtığı için çok mutlu olduğunu söyledi

Türk Dünyasında Kadın ve Moda Etkinlikleri

Eşkişehir’de”Türk Dünyasında Kadın ve Moda Etkinlikleri” kapsamında, modacı Cemil İpekçi ve Türk dünyasından gelen sektör temsilcilerinin tasarımlarının yer aldığı “Kadın ve Moda” adlı defile sunuldu.

Defilede manken Şenay Akay ile birlikte Türkiye güzelleri Rüveyda Öksüz, Çağıl Özge Özkul, Açelya Samyeli Danoğlu, Berrin Keklikler de defileye, Kırgızistan, Kazakistan, Azerbaycan, Moğolistan, Özbekistan, Kırım, Altay, Tataristan, Makedonya, Saha Yakut, Hakas, Tuva, Başkurdistan, Çavuşistan, Kalmuk, Kabardin Balkar, Uygur’dan katılan modacıların tasarımlarını sundu.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi KKTC’de de moda haberleri takip edilmekte, moda sitesi oluşturulmakta, modayla ilgili haberler yapılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ