Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Karbon Peeling Nedir? Nasıl Uygulanır?

Karbon Peeling Nedir? Nasıl Uygulanır?

Özellikle kadınlarda büyük sorun olan güneş lekeleri doğum lekeleri, sivilce lekeleri ve dövme lekeleri artık tarih olacak. Karbon Peeling ile ciltteki lekelerden kurtularak cildinizin eski güzelliğine kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Karbon Peeling Nedir? Nasıl Uygulanır?

Peki nedir Karbon Peeling? Lazer cihazlarındaki ışıklar kalıba sokularak istenilen yerde kullanılıyor. Karbon peeling ile cilt lekeleri ve farklı renklerde olan dövmeler silinebiliyor.

Peeling Nasıl Uygulanır?

Peeling Nasıl Uygulanır?

Peeling Nasıl Uygulanır?

Bu uygulamada ilk önce cilt yüzeyi karbon kremle kapatılır. Bu krem gerekli olan enerjinin derinin yüzeyinde en yüksek şekilde yoğunlaşmasını sağlar. Ani ısınmayla beraber yüzeysel tabakanın karbonla beraber, buharlaşarak kalkmasına yardımcı olur. Ayrıca hücre yenilemesini sağlayan foto aktivasyon etkisi de olur. Böylece ciltteki kollajen üretimi tetiklenerek elastikiyet artmaktadır. İşlem 15 dakika kadar sürer. Günlük yaşantıyı engellemez. Geniş porların ve aknenin tedavisinde özel mod kullanılır. Bunda da karbon solüsyon mikrosaniyelik atışlarla gözeneklerin içine yerleştirilir. Daha sonrasında ise nanosaniyelik atışlarla partiküller patlatılır ve temizlenir. Ciltte hemen fark edilen bir parlaklık meydana gelir. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Her mevsimde uygulanır. Çabuk ve hızlı sonuç veren bir uygulamadır. Gündelik yaşantıyı etkilemez. Hafif bir kızarıklık olur ve hemen geçer. En güzel yanı ise acısız bir işlemdir. 1 veya 2 hafta aralıklarla yapılır ve 5 seans olarak uygulanır. Leke tedavileri biraz daha uzun sürebilir. Bu da yaklaşık 10 seanstır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ