Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Kaloriferli Evlere Perde Seçenekleri

Kaloriferli Evlere Perde Seçenekleri

Evinizin dekorasyonunda perde seçimi oldukça önemlidir. Eviniz için perde seçerken nelere dikkat etmeniz gerekir? Eviniz kaloriferli yani kombi petekleri bulunan bir ise perde seçiminizi bu ayrıntıya göre yapmanız gerekmektedir.

Kaloriferli Evlere Perde Seçenekleri

Seçeceğiniz perdede nelere dikkat etmelisiniz? Daha sonra sorunlar yaşamak istemiyorsanız evinize seçeceğiniz perdenin kaloriferlerinize uygun olması gerekmektedir. Buna dikkat etmediğiniz zaman bütün bir kış boyunca güzelim perdelerinizi perde tokalarıyla beraber toplamak zorunda kalacaksınız.

 Kalorifer Peteklerinin Konumu Çok Önemli

Evinizde bulunan petekler eğer cam altında değilse hiç canınızı sıkmayınız. Dilediğiniz perde modelini evinizin dekorasyon şekline göre seçebilirsiniz. Fakat petekler eğer pencerenizin bulunduğu yerde ise doğru perdeyi seçmeniz gerekmektedir.

Perde Modeli Nasıl Olmalıdır?

Kış aylarında kaloriferin üzerinde size sorun yaşatmayacak perde modeli kruvaze perde modelidir. Peteğin üst bölümüne gelen kısımda perde toplanabilir ve orijinal bir görüntü olur. Bu şekilde de petekten çıkan sıcak hava perdenin arkasına gitmez ve doğrudan odanın havasıyla karışır.

Perdeleriniz uzun ise petek bölgesinde olan kısım diğer bölümlerden farklı görünür. Bunu engellemek için perdenizi kısa bir model olarak tercih ediniz. Bu şekilde perde radyatörden çıkan havanın etkisini almayacaktır.

Perde seçiminde yapacağınız en doğru karar kruvaze perde seçmek olacaktır. Böylece yılın dört mevsimi  hiç bir problem yaşamadan evinizin şıklığı hiç bozulmayacak ve kış aylarında peteklerin üzerinden sarkan perdelerle boğuşmayacaksınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ