Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Kadının Ruhsal Açıdan Kendini Rahatlatan Etkinlikleri

Kadının Ruhsal Açıdan Kendini Rahatlatan Etkinlikleri

Kadınlar genellikle anlaşılması zor varlıklardır. Bazen neye canının sıkıldığını kendileri bile anlamazlar.

Kadının Ruhsal Açıdan Kendini Rahatlatan Etkinlikleri

Böyle zamanlarda kadınların ruhsal yönden kendini rahatlatan etkinlikleri vardır. Bunların başında tabi ki de alışveriş var.

Kendini kötü hisseden bir bayana alış verişten başka hiçbir şey daha iyi gelmez. Camekanları dolaştıkça, vitrin vitrin baktıkça hele bir de elleri paketlerle doldukça kendini daha da iyi hissederler. İkinci en önemli şey ise saç kestirmek bayanlar canı sıkıldığında genellikle saçları ile oynarlar. Saçlarını boyatırlar, saçlarını kestirirler ya da saç şekillerini değiştirirler.

Aynada kendilerini farklı görmek ruhlarını iyileştirir. Romantik film izlemekte kadınlara iyi gelen etkinlikler içindedir. Filmi izlerken sanki kendileri yaşıyormuşçasına mutludurlar. Ama hiçbir şey anne olan kadını çocuğuna sarılmak kadar rahatlatamaz. Yavrusuna sarıldığında bütün sıkıntılarını bütün dertlerini unutur bir anne.

Bir anneye çocuğunun verdiği iyileştirici gücü başka hiçbir şey veremez. Ilık bir duş ve pijamalarda kadının ruhsal yönden kendisini iyi hissetmesini sağlayacak bir ikilidir. Ama siz siz olun bir kadını ruhsal yönden çökertmeyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Üyeliksiz ve ücretsiz sohbet siteleri arasında yer alan ortamim.com olarak sizleri sürekli takip etmekteyiz ve güncel haberlerinizi heyecanla okumaktayız.

BİR YORUM YAZ