Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

Kadın Ayakkabı Modelleri

Kadın Ayakkabı Modelleri

Kadın Ayakkabı Modelleri

Dünyanın neredeyse tamamından fazlasında kadın ayakkabı modelleri üretilmektedir ve dünyadaki bütün ülkeler arasında ya ithalat ya da ihracat yapılır. Bilindiği üzere kadın ayakkabı modelleri üzerine dünya genelinde tasarımcılar bir araya gelerek kadınların istekleri üzerine ayakkabı üretmektedir ya da kadın ayakkabı modelleri tasarlamaktadır. Ülkemizde de tasarımı yapılan kadın ayakkabıları tasarımcılar tarafından başka ülkelerin ayakkabı talebine göre de tasarım gerçekleştirmekteler bunun nedeni ise her ülkenin kadınları ve bu kadınların ayakkabı tarzları diğer ülkelerdeki kadınlardan çokça farklı olmaktadır. Bu nedenlerin haricinde ülkelerin kendilerine ait gelenek ve görenekleri de unutmamamız gereken bir unsurdur Pakistan’da ki bir kadınla Çin’de ki diğer bir kadının aynı ayakkabıları giymesi beklenemez. Kadın ayakkabı modelleri üretildiği ülkelerde mevsimlere bağlılıkta göstermektedir çünkü yazın üretilen ayakkabılar kışın talep görmezken kışın üretilenlerde yazın görmemekte bundan dolayı üretime geçmeden tasarımcılar mevsimlere göre tasarımını yapar ve üretime geçilir


Stiletto Ayakkabı

Stiletto Ayakkabı

Stiletto Ayakkabı

Dünya çapında ve ülkemizde kullanılmakta ve kadınların çokça tercihleri arasındadır stiletto ayakkabılar bu ayakkabı modeli şık görünümlü ve zarif bir ayakkabı olduğu kadar diğer yandan da rahatsızlığıyla da bilinen bir model olmuştur, ve bilinmektedir ki kadınların çoğu stiletto ayakkabı modellerin verdiği rahatsızlığı bilmelerine rağmen kullanmaktadır bu modelin kullanımında sizler kendi ayağınıza uygun bir model tercihi yaparsanız eğer, o rahatsızlığı minimuma indirmiş olursunuz. Kadının doğasında her zaman bilindiği gibi güzel olmak ya da şık bir görünüme sahip olmak yatmaktadır. Bir kadında kadın tarzını, sitilini ve giyimini öne vuran en önemli unsur topuklu ayakkabılardır, iyi bir tarza ya da görüntüye sahip olmanın altın başlıklarından biride sitiletto ayakkabı ve topuklu ayakkabı modelleri yatmaktadır.

Babet Ayakkabı

Babet Ayakkabı

Babet Ayakkabı

Ülkemizde çokça kullanılan babet ayakkabılar diğer ülkelerde kendine fazla yer bulamamaktadır, bunun en büyük nedenlerinden biri de hava sıcaklıklarıdır en çok sıcak havalarda tercih edilen bir model olan babet ayakkabılar seksenli yıllarda aşırı derece istek görmesine rağmen bu ayakkabılar daha sonra o ününü kaybetmiş ve iki binli yıllarda tekrar yükselişe geçmiş bir modeldir bu tür modellerin kalın bilekli kadınlarda kullanılması önerilmez nedenlerinden biride babet ayakkabıların ayak bileklerini gösterdiğinden dolayı çok şık bir görüntü oluşmaması.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ