Modarazzi | Yaşama Dair Her Şey |

İstanbul Moda Haberleri

İstanbul Moda Haberleri

Moda ve Tekstil dünyasının önemli fuar markası olan Premiere Vision, İstanbul Kongre Merkezi’nde başladı.

Moda haberleri içerisinde İstanbul modası Türkiye’nin modasını belirleyen haberlerdir.

Moda sitesi içerisinde bu tür haberler çokça yer almaktadır.

İstanbul Moda Haberleri

Premiere Vision, tekstil ve moda dünyasının önemli fuar markasıdır. Premiere Vision, 8’inci sezonunu İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdi. Premiere Vision İstanbul, İstanbul’un Doğu ve Batı modasında bağlantıyı sağlaması için bu yöndeki hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmüş, uluslararası markaların ilgi odağı haline gelmiştir.

İstanbul Güncel Moda Haberleri

İstanbul Güncel Moda Haberleri

İstanbul Güncel Moda Haberleri

Gerçekleştirilen en önemli yeniliklerden biri  “Tekstil Liderleriyle Sohbetler ”dizisidir. “Markalaşmada Tasarımın Gücü” temasıyla düzenlenen ilk sohbetin konukları uluslararası alanda tekstil ve moda fuarcılığında markalaşan Premiere Vision’un, Uluslararası Fuarlar Direktörü Guglielmo Olearo ve Herald Tribune Gazetesinin “dünyayı fetheden kaşmirci” diye nitelendirdiği Silk & Cashmere CEO’su Ayşen Zamanpur oldu. Markanın ve girişimciliğin öneminin vurgulandığı programda Zamanpur, gençlerin de bu sektörde olmasının son derece önemli olduğunu vurguladı.

Dünya Markası Olmayı Hedefleyen Penti

Moda iç giyim perakende markası Penti, dünya markası olma yolunda rotasını dijital dönüşüme çevirdi. 466 mağazası ve 3 bin 500’den fazla çalışanıyla 34 ülkede çalışmalarını yürüten şirket, iş süreçlerine yapacağı dijitalleşme yatırımıyla hızlı ve güvenilir bir altyapı kurarak tüm uygulamalarını bu yapı üzerinden sürdürmeyi hedefliyor. Dijital dönüşüm için, en büyük uluslararası iş ortaklarından itelligence ile anlaşan Penti, 2019 yılında sona ermesi planlanan projeyle, tüm iş süreçlerini mükemmelleştirecek.

Kadınların ek gelir kaynağı ikinci el moda

Kadınlar, giymedikleri kıyafetleri ve aksesuarları diledikleri gibi yeni sahiplerine satabiliyorlar. Çünkü bu konuda oldukça ciddi bir girişim olan Modacruz insanların tercihlerini yeni baştan değiştiren her anlamda etkili bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ